Wyszukiwałeś:

Fiat

. Znaleziono 5253 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiat

Spróbuj też wyszukać: fiat punto fiat seicento fiat bravo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5253 wszystkich):

Wspólne projekty Fiata i Forda w Tychach!

Podpisana została oficjalna umowa pomiędzy firmami Ford i Fiat Auto owspółpracy przy opracowywaniu i produkcji nowej generacji małychsamochodów na europejski rynek. Nowe modele będą produkowane wistniejącej fabryce Fiata w Tychach. Inżynierowie Forda będą pracowali wTychach nad rozwojem tego projektu.

 

Fiat 500: Kult-mobil

Gdy debiutował w ubiegłym wieku na rynku we Włoszech, producent stawiałprzed nim jasny cel. Miał zmusić mieszkańców słonecznej Italii, abyci porzucili swoje zardzewiałe skutery Vespa oraz Piaggio i przesiedli się dojego ciasnego ale pełnego sentymentów wnętrza. Zanim firmowymksięgowym udało się podliczyć pierwsze wyniki sprzedaży, jego popularnośćzdążyła już się rozlać na całą zachodnią Europę. Teraz popięćdziesięciu latach powrócił, lecz ma przed sobą zupełnie innezadanie. Ożywić w sercach legendę poprzednika, łącząc ją z trendamiobecnej popkultury. W naszych testach bezapelacyjny hit ostatnich miesięcy -Fiat 500.

 

Fiat Croma: Włoski mix

We włoskiej kulturze dużą rolę odgrywa rodzina. Na północyEuropy  szukając rodzinnego samochodu pod uwagę bierze się przedewszystkim przedstawicieli segmentu van oraz SUV. W gamie Fiata ze świecąszukać odpowiedników tych dwóch segmentów. Na szczęściejest solidne kombi, które potrafi połączyć wygodę i uniwersalność wbardzo ładnym opakowaniu. Oto reaktywowany Fiat Croma po kosmetycznym liftingu.

 

"Fiat vez VAT" dla każdego

Fiat Auto Poland przygotował kolejną akcję promocyjną, polegającą naoferowaniu nowych samochodów marki Fiat w cenie pomniejszonej orównowartość podatku VAT.

 

Fiat 124 Abarth (1972 - 1974)

Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych Moto Nostalgia jużniebawem, rozpoczynamy więc cykl artykułów o autach, którebędzie można zobaczyć na własne oczy podczas majowej wystawy. Na początekFiat 124 Abarth.

 

Fiat 508 III S - Spider z Kresów

Przedstawiamy kolejny z zabytkowych modeli, jaki będzie można zobaczyćpodczas majowej wystawy Moto Nostalgia. Dziś Fiat 508 III S z nadwoziem typuroadster. Co ciekawe, nadwozie wykonano w 1937 r. w Stanisławowie na Kresach, anie w Carrozeria Ghia lub innej włoskiej firmie nadwoziowej.

 

20 lat temu zakończono produkcję "dużego Fiata"

Ciężko w to uwierzyć, ale minęło już dwadzieścia lat od momentu kiedy zlinii montażowych FSO na Żeraniu zjechał ostatni egzemplarz Fiata 125p,popularnie nazywanego ze względu na stylistykę "kanciakiem" lub"dużym Fiatem". Przez długie lata był on obiektem motoryzacyjnychmarzeń w Polsce.

 

Nie żyje Enrico Pavoni, Prezes Fiat Polska

W dniu wczorajszym, w Warszawie, po długiej chorobie zmarł Enrico Pavoni -Prezes Fiat Polska i Grupy Fiata w naszym kraju, a także architekt rozwojuprzemysłu motoryzacyjnego na naszym rynku.

 

Czy warto kupić: Fiat Stilo (2001-2007)

Fiat wiązał z tym modelem ogromne nadzieje, stawiając go nawet narówni z ówczesną generacją Golfa. Rzeczywistość okazała sięjednak dużo bardziej brutalna i kompaktowe Stilo nie podbiło rynku na takąskalę, jak to sobie wymarzyli szefowie Fiata w Turynie. Co jednak nie oznacza,że obecnie zakup Fiata Stilo na rynku wtórnym musi być chybionądecyzją.

 

Nie będzie Fiata, będzie...

Owocem przejęcia przez Fiata koncernu Chrysler są spore reorganizacje wewłoskiej firmie. I to dość spore. Zarząd Fiata wyraził właśnie zgodę nareorganizację spółki i utworzenie Fiat Chrysler Automobiles,która to spółka ma lepiej radzić sobie w roli światowegoproducenta samochodowego.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017