Wyszukiwałeś:

Fiesta X

RS X

. Znaleziono 42 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiesta RS

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 42 wszystkich):

Fiesta RS dołączy do gamy!

Wczoraj pisaliśmy o pierwszych szpiegowskich zdjęciach Focusa RS, lecz dziśmotoryzacyjny świat obiegły informacje o tym, że istnieje szansa by doprodukcji weszła ekstremalna wersja Forda Fiesty.

 

Będzie sportowa Fiesta

Parę dni temu uwagę fotografów pracujących w okolicach toruNurburgring przyciągnęła zamaskowana Fiesta. Prawdopodobnie jest to prototypwersji ST w fazie ostatecznych testów.

 

Nowa rajdówka Forda

W trakcie Salonu Samochodowego w Paryżu został oficjalnie zaprezentowanyzupełnie nowy Ford Fiesta RS World Rally Car, który zadebiutuje wzawodach w trakcie Rajdu Szwecji, otwierającego Rajdowe Mistrzostwa Świata FIA2011.

 

WRC: Holenderski zespół w 11 rajdach

FIA poinformowała właśnie o przyjęciu zgłoszenia nowego zespołu do WRC.Jest to holenderska stajnia FERM Power Tools World Rally Team, która wrajdowych mistrzostwach świata wystawi Forda Fiestę RS WRC.

 

WRC: Fiesta RS WRC zaprezentowana

Po siedmiu latach dominacji Sebastiena Loeba i Citroena, Ford zamierza wreszcieprzeciągnąć środek ciężkości rajdowych sukcesów w swoim kierunku.Na Racing Car Show w Birmingham ekipa M-Sportu zaprezentowała oficjalnie nowąFiestę RS WRC na sezon 2011.

 

Ford Fiesta RS WRC

 

Sportowy Ford Fiesta RS WRC zaprezentowany został na targach Autosport International Racing Car Show w Birmingham.

 

Ford Fiesta przejmie rolę Focusa

Serwis Autocar donosi, że w najbliższych lata możemy nie zobaczyć już Focusa RS. Zamiast tego rolę cywilnej rajdówki w gamie modelowej Forda przejmie Fiesta.

 

Ford Fiesta ST: Lepsza od samochodów marzeń

Faceci najczęściej swoje największe marzenia motoryzacyjne kierują wkierunku samochodów takich marek jak Ferrari, Lamborghini czy teżPagani. Mam tak samo, gdyż od zawsze marzyłem by poprowadzić jeden zwłoskich superat. Jednak teraz po tygodniu spędzonym z Fordem Fiestą ST mojepoważnie zweryfikowałem.

 

Wątek na forum: Ford Fiesta ST: Lepsza od samochodów marzeń

jeśli autor tak się podniecił fiestą st to może i lepiej żeby odpusćił sobie takie marki jak ferrari, lambo czy pagani, widocznie to nie dla niego, a... bym zapomniał, może wystarczy mu fabia RS dla zaspokojenia swoich marzeń ~kwak

 

Ford Fiesta ST200 - jeszcze lepsza

Ford od miesięcy pracował nad tajemniczym modelem Fiesty. Niestety niedoczekaliśmy się prezentacji modelu Fiesta RS - na osłodę pokazano215-konną odmianę modelu ST. Też jest szybka!

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fiesta RS".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017