Wyszukiwałeś:

Fiesta X

S2000 X

. Znaleziono 86 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiesta S2000

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 86 wszystkich):

Fiesta S2000 w budowie

Jeszcze tylko kilka tygodni prac w zamkniętych garażach M-Sport, apóźniej pierwsze testy drogowe. Ford poinformował, że prace nadstworzeniem auta rajdowego klasy S2000 na bazie modelu Fiesta, idą pełnąparą.

 

Hirvonen pojedzie Fiestą?

Rajdowe zaplecze WRC ponownie huczy od plotek. Mikko Hirvonen podobno jestprzymierzany do startu Fordem Fiesta S2000 w finałowej rundzie IRC - RajdzieSzkocji.

 

Pierwsze testy Fiesty S2000

Zaledwie pół roku prac rozwojowych i już kręci pierwsze, testoweokrążenia. Pierwsze kilometry ma wreszcie za sobą rajdowy model Fiesty,który ma skutecznie wprowadzić Forda do rywalizacji w grupie S2000.

 

Michał Kościuszko wybrał Fiestę S2000

Michał Kościuszko, jedyny polski kierowca startujący w RajdowychMistrzostwach Świata w cyklach SWRC i WRC Cup, w sezonie 2010 zasiądzie zakierownicą Forda. Rajdową Fiestę S2000 skonstruował i przygotowałzespół M-Sport. Obsługą samochodu w trakcie sezonu zajmie siębelgijska firma Symtech Racing.

 

Rajd Monte Carlo: Wspaniały debiut Fiesty S2000

Pierwszy poważny sprawdzian i od razu zwycięstwo. Ford Fiesta, najnowszysamochód w klasie S2000, który prowadził rajdowy wicemistrzświara WRC Mikko Hirvonen, okazał się najszybszy na trasie 78. Rajdu MonteCarlo.

 

WRC: "Dynamiczny" Kościuszko

Sezon 2010 to nowy etap w karierze Michała Kościuszko i Maćka Szczepaniaka. Wbarwach nowego zespołu Dynamic Word Rally Team polska załoga wystartuje wMistrzostwach Świata w dwóch pełnych cyklach SWRC i WRC Cupprzygotowanym przez M-Sport, a obsługiwanym w trakcie rajdów przezfirmę Symtech Fordem Fiesta S2000.

 

WRC: Kościuszko na podium S2000

W Meksyku pierwsze podium i pierwsze punkty dla Michała Kościuszko i MaćkaSzczepaniaka. Jadący Fordem Fiesta S2000 Polacy w barwach Dynamic World RallyTeam zajęli trzecie miejsce w Corona Rally Mexico zdobywając tym samym6 punktów w klasyfikacji SWRC.

 

RSMP: Sołowow sprawdzał Fiestę S2000

W miniony weekend Michał Sołowow i Maciek Baran przeprowadzili na DolnymŚląsku dwudniowe testy Peugeota 207 S2000 oraz Forda Fiesty S2000 przedzbliżającym się sezonem w Rajdowych Mistrzostwach Polski. W zmiennychwarunkach pogodowych kielecko-krakowski duet pokonał  270 kilometrów na asfaltowych drogach w okolicach Wałbrzycha.

 

RSMP: Sołowow testował na śniegu

Choć załoga Cersanit Rally Team Forda używa już od kwietnia ubiegłego roku,dopiero teraz Michał Sołowow i Maciek Baran mieli okazje aby sprawdzić jakFiesta S2000 zachowuje się na śniegu. Niestety na skutek awarii awarii silnikazespół musiał nieco szybciej powrócić z okolic Olsztyna do bazyw Kielcach.

 

Barum: Sołowow jednak Fiestą

Michał Sołowow i Maciek Baran, zgłoszeni w Peugeocie 207 S2000 donadchodzącego Rajdu Barum - rundy Rajdowych Mistrzostw Europy oraz serii IRC,wystartują jednak za kierownicą Forda Fiesty S2000.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fiesta S2000".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017