Wyszukiwałeś:

Fiesta X

ST X

. Znaleziono 64 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiesta ST

Spróbuj też wyszukać: opc fiesta st2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 64 wszystkich):

Będzie sportowa Fiesta

Parę dni temu uwagę fotografów pracujących w okolicach toruNurburgring przyciągnęła zamaskowana Fiesta. Prawdopodobnie jest to prototypwersji ST w fazie ostatecznych testów.

 

Szybka Fiesta w przyszłym roku

182 konny Ford Fiesta ST wejdzie do sprzedaży pod koniec 2012 roku. Jegokonkurentami będą np. Renaultsport Clio 200 oraz, niedawny gość naszegoredakcyjnego parkingu, Seat Ibiza Cupra.

 

Dwójka eSTetów

Ford zaprezentował we Frankfurcie obok produkcyjnej wersji Focusa ST, koncepcyjny model Fiesty ST. Tym samym Ford poczynił kolejny krok w kierunkurozwoju strategii tworzenia globalnych modeli.

 

Fiesta ST także w wersji pięciodrzwiowej

Podczas salonu samochodowego we Frankfurcie mieliśmy możliwość oglądać koncepcyjną wersję trzydrzwiowego Forda Fiesty ST. Na wystawie w Los Angeles zostanie pokazana kolejna ewolucja tego konceptu, tym razem w odmianie5-drzwiowej.

 

Ford rozpoczął produkcję Fiesty ST

W zakładzie Forda w Kolonii wystartowała produkcja nowej Fiest ST. Mniejszybrat Focusa ST jest wyposażony w silnik 1.6 EcoBoost o mocy ponad 180 KM.

 

Maluch z bicepsami - Ford FieSTa

Wśród dostępnych na rynku hot-hatchy z segmentu B może i nie jestnajmocniejszy, jednak gwarantuje taką frajdę z jazdy, jak mało który zrywali. Jeśli więc oczekujesz więcej niż odrobiny szaleństwa zakierownicą, a nie jest Ci potrzebna druga para drzwi, ani pojemny bagażnik,wówczas Ford Fiesta ST powinien znaleźć się na Twojej krótkiejliście potencjalnych nabytków.

 

Pakiet modyfikacji dla Fiesty ST i Focusa ST

Producent z logo niebieskiego owalu przedstawił specjalny pakiet przygotowanyprzez brytyjska firmę Mountune, który pozwala podnieść moc Fiesty iFocusa ST.

 

Ford Fiesta ST: Lepsza od samochodów marzeń

Faceci najczęściej swoje największe marzenia motoryzacyjne kierują wkierunku samochodów takich marek jak Ferrari, Lamborghini czy teżPagani. Mam tak samo, gdyż od zawsze marzyłem by poprowadzić jeden zwłoskich superat. Jednak teraz po tygodniu spędzonym z Fordem Fiestą ST mojepoważnie zweryfikowałem.

 

Wątek na forum: Ford Fiesta ST: Lepsza od samochodów marzeń

jeśli autor tak się podniecił fiestą st to może i lepiej żeby odpusćił sobie takie marki jak ferrari, lambo czy pagani, widocznie to nie dla niego, a... bym zapomniał, może wystarczy mu fabia RS dla zaspokojenia swoich marzeń ~kwak

 

Ford Fiesta ST - od teraz także w wersji 5-drzwiowej

Usportowiony hatchback Forda dostępny będzie od teraz także w bardziej praktycznej wersji z pięciodrzwiowym nadwoziem. Samochód jestwyposażony w silnik 1.6 turbo o mocy 182 KM.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fiesta ST".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017