Wyszukiwałeś:

Fiesta X

b X

max X

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiesta b max

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Wątek na forum: Fiesta B-MAX dołącza do wyścigu

Nowa fiesta i b-max będzie naprawdę odlotowy. Juz widziałem zdjęcia. ~xxx

 

Wątek na forum: Nowa Fiesta nie będzie Fiestą?

pewno bedzie B-Max, choc nie, bo to chyba mial byc nastepca fusiona... nie jsetem juz pewien ~dziku

 

Fiesta B-MAX dołącza do wyścigu

Wobec coraz bardziej spadającej sprzedaży modelu Ford Fusion, producentbr>samochodów zdecydował się na bardziej radykalne posunięcie. Feralnybr>samochód zostanie zastąpiony samochodem klasy supermini-MPV o nazwie Fiestabr>B-MAX.

 

Nowy Ford Fiesta

Branżowi reporterzy magazynu Auto Express zdobyli nieoficjalne zdjęcia nowejbr>generacji Forda Fiesty. Niestety na debiut przyszłej wersji trzeba będziebr>poczekać przynajmniej do marca przyszłego roku.

 

Ford C-MAX: Auto dla każdego

Wyobraźmy sobie, że potrzebujemy samochodu maksymalnie uniwersalnego. Częstobr>przewozimy duże ilości bagażu, czasem na głowie mamy rodzinę, którąbr>trzeba gdzieś zawieźć, a wraz z nią tabun koniecznych/nieprzydatnych rzeczy.br>Niekiedy pełni egoizmu chcemy sami pojeździć sobie samochodem o bardzobr>dobrych właściwościach jezdnych, dającym na dodatek wysoką jakośćbr>komfortu. Ford C-MAX to jedno z tych aut, które z pewnością spełniąbr>nasze wymagania.

 

Ford szykuje małego minivana

Będzie się nazywał B-Max i w wersji koncepcyjnej zostanie pokazany w marcu nabr>wystawie samochodowej w Genewie. Początek produkcji następcy Fusiona planowanybr>jest na końcówkę przyszłego roku, a na początku 2012 roku Ford B-Maxbr>powinien rozpocząć swoją przygodę rynkową.

 

Fiesta z systemem Active City Stop

Ford Fiesta ma być jeszcze bardziej bezpiecznym autem. A to za sprawąbr>wprowadzonego do oferty na kontynencie europejskim systemu Active City Stop,br>który pomaga zapobiegać kolizjom w ruchu miejskim.

 

Ford B-Max: Na patencie

Galaxy, S-Max, C-Max oraz Grand C-Max - gama dostępnych modeli Fordabr>naszpikowana jest wszelkiej maści minivanami, niczym babciny sernik upstrzonybr>rodzynkami. To jednak nie koniec. Najnowsze dziecko w rodzinie, model B-Max, tobr>także minivan, choć najmniejszy z możliwych. Jak się okazało, pobr>wspólnie spędzonym tygodniu, nie jest to jedynie pomniejszona kopiabr>większych i starszych braci, a całkiem przemyślane auto.

 

Ford Fiesta 1.0 Ecoboost: Więcej niż tylko wizyta u chirurga

Facelifting Fiesty to nie tylko powód do siania komentarzy o wizualnymbr>podobieństwie do Astona Martina. Siódma generacja bestsellera Forda wbr>klasie B doczekała się kilku innych, istotnych przemian.

 

Ford C-Max i Grand C-Max: Pierwsza jazda

Po liftingu Focusa jasne było, że tylko tygodnie dzielą nas od kolejnychbr>premier. C-Max bazuje na kompaktowej chlubie Forda i po liftingu zyskał nowybr>wizerunek. Bardzo dobrze wyciszony z nowymi, 1,5-litrowymi silnikami w Polscebr>dostępny jest od kwoty 73 900 złotych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fiesta b max".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017