Wyszukiwałeś:

Fiesta X

b X

max X

. Znaleziono 4 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiesta b max

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 4 z 4 wszystkich):

Fiesta B-MAX dołącza do wyścigu

Wobec coraz bardziej spadającej sprzedaży modelu Ford Fusion, producentbr>samochodów zdecydował się na bardziej radykalne posunięcie. Feralnybr>samochód zostanie zastąpiony samochodem klasy supermini-MPV o nazwie Fiestabr>B-MAX.

 

Nowy Ford Fiesta

Branżowi reporterzy magazynu Auto Express zdobyli nieoficjalne zdjęcia nowejbr>generacji Forda Fiesty. Niestety na debiut przyszłej wersji trzeba będziebr>poczekać przynajmniej do marca przyszłego roku.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wbr>motoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi siębr>wiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemybr>oczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Najbardziej i najmniej bezpieczne modele 2008 roku

32 przetestowane modele, pierwsze testy zderzeniowe symulujące uderzenie w tyłbr>auta, zapowiedź niemal całkowicie odmiennego systemu oceniania testowanych autbr>- tak w wielkim skrócie przedstawia się miniony rok w Euro NCAP.br>Które więc z debiutujących na europejskim rynku w 2008 roku modelibr>okazały się najbardziej bezpieczne, a które zapewniają najniższybr>poziom bezpieczeństwa?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fiesta b max".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017