Wyszukiwałeś:

Fiesta

. Znaleziono 1002 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiesta

Spróbuj też wyszukać: fiesta mk6 ford fiesta fiesta mk7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1002 wszystkich):

Całkowicie nowy Ford Fiesta

Jaka jest nowa Fiesta?

 

Ford Fiesta: Trendy, jazzy, funky

Historia modelu Ford Fiesta sięga końca lat siedemdziesiątych ubiegłegostulecia, a uwiecznia ją pięć generacji modelu. W roku obecnym do sprzedażyw Polsce została wprowadzona zliftingowana wersja ostatniej z nich, a jeden zegzemplarzy trafił na testy do naszej redakcji.

 

Ford Fiesta: Rozsądny wybór?

Decydując się na zakup samochodu z segmentu B oczekujemy, że będzie sięidealnie sprawdzał w warunkach miejskich. I to nie tylko pod względem finezjiz jaką można się nim wcisnąć w najbardziej wąską lukę parkingową. Takieauto ma być przede wszystkim tanie. Czy taki właśnie jest Ford Fiesta zsilnikiem TDCi?

 

Ford Fiesta: Pierwszy "One Ford" + [VIDEO]

We Włoszech, w okolicach Sieny odbyła się europejska prezentacja nowejgeneracji Forda Fiesta. Model ten, który liczy sobie już 32 lata i możeposzczycić się 12 milionami sprzedanych egzemplarzy, jest istotny dla Fordatakże z innego względu. Jest to pierwszy globalny model, tzw. "OneFord", co oznacza, że będzie dostępny na bardzo wielu rynkach aż napięciu kontynentach.

 

Ford Fiesta: Atrakcyjna kusicielka

Przez ponad 30 lat obecności na rynku Ford Fiesta zyskał duże gronozwolenników, którzy cenili sobie ten model za różnewalory. Jednak dopiero chyba najnowsza generacja małego Forda jako jeden zeswoich głównych atutów uczyniła atrakcyjny, przyciągającyuwagę design. Sprawdziliśmy, czy aby jednak nie kosztem swoich wcześniejszychzalet.

 

Czy warto kupić: Ford Fiesta (2001-2008)

Pojawiła się na rynku po raz pierwszy w 1976 roku i stanowiła ponoćodpowiedź Forda na Volkswagena Polo. Od tamtego czasu minęło już 35 lat, ana rynku mamy już siódmą generację Forda Fiesty. To jednakszósta generacja małego Forda, produkowana od końcówki 2001 do2008 roku, należy dziś do najczęściej poszukiwanych Fiest w segmencie autużywanych.

 

Maluch z bicepsami - Ford FieSTa

Wśród dostępnych na rynku hot-hatchy z segmentu B może i nie jestnajmocniejszy, jednak gwarantuje taką frajdę z jazdy, jak mało który zrywali. Jeśli więc oczekujesz więcej niż odrobiny szaleństwa zakierownicą, a nie jest Ci potrzebna druga para drzwi, ani pojemny bagażnik,wówczas Ford Fiesta ST powinien znaleźć się na Twojej krótkiejliście potencjalnych nabytków.

 

Ford Fiesta 1.0 Ecoboost: Więcej niż tylko wizyta u chirurga

Facelifting Fiesty to nie tylko powód do siania komentarzy o wizualnympodobieństwie do Astona Martina. Siódma generacja bestsellera Forda wklasie B doczekała się kilku innych, istotnych przemian.

 

Ford Fiesta ST: Lepsza od samochodów marzeń

Faceci najczęściej swoje największe marzenia motoryzacyjne kierują wkierunku samochodów takich marek jak Ferrari, Lamborghini czy teżPagani. Mam tak samo, gdyż od zawsze marzyłem by poprowadzić jeden zwłoskich superat. Jednak teraz po tygodniu spędzonym z Fordem Fiestą ST mojepoważnie zweryfikowałem.

 

Ford Fiesta Black Edition: mała czarna i mocna

Chcesz się wyróżniać na drodze? Chcesz mieć dynamiczne i zarazemoszczędne auto? Mamy dla Ciebie chyba odpowiednią propozycję. To dobrze jużznany Ford Fiesta, tyle że w specjalnej serii Black Edition ze 140-konnym,litrowym silnikiem EcoBoost.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017