Wyszukiwałeś:

Fiorino

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fiorino

Spróbuj też wyszukać: doblo partner fiorino urzywny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Kolejna trójka dostawczych Fiata i PSA

Fiat oraz PSA Peugeot Citroen już jutro zaprezentują kolejną trójkębliźniaczych pojazdów dostawczych. Fiat Fiorino, Citroen Nemo oraz PeugeotBipper na europejskim rynku pojawią się na początku przyszłego roku.

 

Flotowa nagroda dla Fiata Fiorino

Po zaledwie tygodniu od wprowadzenia na rynek w Wielkiej Brytanii, nowy modelFiata - Fiorino  Cargo zdobył swoje pierwsze brytyjskiewyróżnienie – nagrodę w kategorii Najlepszy Nowy SamochódDostawczy (Best New Van)  podczas tegorocznej edycji konkursu Fleet WorldHonours. Nagrody te, rozdane podczas ceremonii w Londynie, są przyznawanecorocznie producentom samochodów, którzy w opinii jury osiągnęliwyjątkowy poziom w swoim sektorze.

 

Nagroda dla Fiata Fiorino

Po zaledwie tygodniu od wprowadzenia na rynek w Wielkiej Brytanii, model FiatFiorino Cargo zdobył swoje pierwsze brytyjskie wyróżnienie. Jest tonagroda w kategorii „Najlepszy Nowy Samochód Dostawczy (Best NewVan) podczas tegorocznej edycji konkursu Fleet World Honours.

 

Fiorino Qubo - osobowy dostawczak Fiata

Już wkrótce segment rynkowy osobowych kombivanów powiększy sięo kolejnego gracza. W tureckiej fabryce Tofas w Bursie ruszyła produkcja FiataFiorino Qubo, będącego owocem współpracy włoskiego koncernu zfrancuską grupą PSA.

 

Qubo - mały i przestronny Fiat

Ciężko zaklasyfikować go do jakiejś konkretnej kategorii. Ciężko teżjednoznacznie wskazać, z kim przyjdzie mu się bezpośrednio zmierzyć. Takijest Fiat Fiorino Qubo, który właśnie wchodzi do sprzedaży na polskimrynku.

 

Fiat bez dachu

Na rozpoczynających się w najbliższy piątek (29 sierpnia) targachcaravaningu w Dusseldorfie Fiat zaprezentuje swojego najmniejszego dostawczaka w"plażowej" aranżacji o nazwie Portofino.

 

Fiat Fiorino: Nie taki znowu maluch

Ruch miejski i związane z tym korki, wąskie uliczki czy też problemy zparkowaniem to naturalne środowisko dla małych aut. Nie ma co do tego żadnychwątpliwości. Czy jednak tak samo jest i z małymi autami dostawczymi,których głównym zadaniem jest jednak dostarczenie na czas i namiejsce ładunku?

 

3 miliony tureckich Fiatów

Współpraca Fiata i tureckiego koncernu KOC Holding, którazapoczątkowana została przed 41 latami, może poszczycić się już 3milionami wyprodukowanych Fiatów w fabryce Tofas w Bursie.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017