Wyszukiwałeś:

Fisker

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fisker

Spróbuj też wyszukać: feaer lancia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Fisker dodaje koni

W ubiegłym roku firma Fisker zaprezentowała wzmocnioną do 610 KM wersjęsilnika AMG V8 w jednym ze swoich unikatowych modeli o nazwie Tramonto. W tymroku tuner samochodów zaprezentuje ponad 700-konny model Tromonto-Showcarbazujący na Mercedesie SL 65 AMG.

 

Fisker Karma prawie gotowy

Firma Fisker Automotive czyni ostatnie kroki w kierunku wprowadzenia doprodukcji swojego samochodu hybrydowego zasilanego z gniazdka. Podpisano jużkontrakt z fińską fabryką Valmet Automotive, która zajmie się budowąaut od końca 2009 roku.

 

Nowa Tesla już 26 marca

Naprzeciw wszystkim doniesieniom i plotkom, firma Tesla zaprezentowałaprzedsmak emocji jakie będą czekać jej fanów 26 marca. Wtedy zostanieoficjalnie zaprezentowany nowy samochód tej marki. Tesla S będziesedanem napędzanym na prąd.

 

Fisker Karma na torze

Poprzedni weekend był bardzo pracowity dla samochodu Fisker Karma. Hybrydowawyścigówka zadebiutowała na torze Laguna Seca.

 

20 groszy za kilometr

Jeszcze parę lat temu połączenie niskiego spalania i sportowychosiągów w samochodzie było nie do pomyślenia. Odkąd firma Fiskerrozpoczęła prace nad modelem Karma taka perspektywa zaczęła być corazbardziej realna.

 

320km/h na prądzie

Cornelis Steenstra, projektant samochodów ze słonecznej Kalifornii izałożyciel firmy designerskiej ForeSee opublikował swój nowy projekt.Elektryczny samochód Styletto pojedzie z prędkością 320km/h.

 

Amerykański rząd dołoży się do hybryd

Firma Fisker, znana głównie z produkcji sportowych samochodów, maszansę stać się wkrótce ważnym graczem w segmencie pojazdówhybrydowych. A to za sprawą otrzymanej właśnie pożyczki od amerykańskiegorządu na badania i rozwój technologii hybrydowej.

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017