Wyszukiwałeś:

Fit

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fit

Spróbuj też wyszukać: fit honda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Japońska jakość doceniona w Chinach

Aż w czterech z pięciu badanych pod względem niezawodności segmentówsamochodów osobowych zwyciężyły japońskie marki. W piątej triumfowałGeneral Motors.

 

Tania hybryda

Jak narazie hybrydowe modele są mniej konkurencyjne ze względu na znaczniewyższą cenę. Honda planuje to zmienić i zapowiada wprowadzenie tańszychmodeli hybrydowych.

 

Toyota dominuje w Japonii

Aż siedem modeli marki Toyota plasuje się w czołowej dziesiątce sprzedaży wlutym na rynku japońskim. Na samym czele znajduje się Toyota Corolla.

 

VW Spacefox i VW Suran

Volkswagen już wkrótce na rynki Ameryki Południowej i Łacińskiej wprowadzinowy model minivana zbudowanego na płycie podłogowej modelu Fox. Auto makonkurować między innymi z Fiatem Idea, Chevroletem Meriva i Hondą Fit.

 

Najlepsze samochody w Stanach Zjednoczonych

Ogłoszono już nominacje do finału konkursów, w którychwyłonione zostaną samochody roku 2007 w kategorii samochodów osobowych(North Amercican Car of the Year), a także pojazdów terenowych (NorthAmerican Truck of the Year).

 

Amerykański Samochód Roku tuż, tuż

Znamy już trójki finalistów najbardziej prestiżowychnagród na rynku amerykańskim. O tytuł North American Car of the Yearwalczyć będą Honda Fit, Saturn Aura oraz Toyota Camry, zaś Truck of the Yearzdobędzie Chevrolet Silverado albo Ford Edge, albo Mazda CX-7.

 

Zbliża się nowy Jazz

Na rozpoczynających się pod koniec października targach w Tokio Hondazaprezentuje nową generację modelu Fit, w Europie sprzedawanego jako Jazz.

 

Europejczycy muszą czekać na Jazza

Wprawdzie już pod koniec października na japońskim rynku ruszy sprzedażnowej generacji modelu Honda Jazz/Fit, to jednak Europejczycy będą musielipoczekać na niego nawet rok. Przyczyna jest prozaiczna - wciąż dobrasprzedaż obecnego modelu.

 

Honda Fit (Jazz) japońskim Samochodem Roku

Kilka dni po ogłoszeniu wyników na europejski samochód roku 2008,poznaliśmy najlepsze auto wybrane przez japońskich dziennikarzy. Zwycięzcąokazała się druga generacja modelu Honda Fit, w Europie znanego jako Jazz.

 

Najlepsze auta na japońskim rynku

Na wybór najlepszego auta na europejskim rynku musimy jeszcze trochępoczekać, a tymczasem poznaliśmy już zwycięzców konkursu naSamochód Roku 2009-2010 na japońskim rynku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017