Wyszukiwałeś:

Fluence

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fluence

Spróbuj też wyszukać: renault fluence ile kosztuje fluence 2015

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Dwa koncepty Renault

Goście odwiedzający targi motoryzacyjne w Wielkiej Brytanii będą mieliszansę zobaczyć wizję przyszłości prezentowaną przez Renault. SamochodyEgeus oraz Altica reprezentować będą samochody przyszłości, które będąprodukowane przez koncern.

 

Seksowna Laguna Coupe

Renault Laguna Coupe zostało wyróżnione w kategorii Auto z seksem, wplebiscycie Samochód Roku Playboya 2009. Francuski pojazd zostałnagrodzony za „bezpretensjonalny i drapieżny wygląd, wyostrzoną linięoraz dynamiczne silniki i najlepszy w historii Renault układ jezdny” zczterema kołami skrętnymi (4-Control).

 

Renault Fluence - nowy model dla wybranych

Jesienią tego roku koncern Renault wprowadza do sprzedaży nowego sedanaFluence. Auto ma ambicje stać się najatrakcyjniejszą ofertą w swejkategorii.

 

Cała gama elektrycznych Renault

Już za dwa lata w sprzedaży pojawią się pierwsze elektryczne samochodyRenault. Bardzo prawdopodobne, iż będzie to od razu kilka modeli, gdyż weFrankfurcie mieliśmy możliwość obejrzenia aż cztery prototypowe pojazdy tejmarki z napędem elektrycznym.

 

Elektryczne Renault Fluence od 2011

Elektryczna wersja Renault Fluence, której zapowiedź stanowi koncepcyjnysamochód Fluence Z.E. Concept będzie produkowana w tureckim zakładzieRenault w Bursie. Model wejdzie do produkcji w pierwszym półroczu 2011roku.

 

Renault Fluence - znamy ceny

54.900 zł będzie kosztować Renault Fluence, nowy przedstawiciel francuskiejmarki z segmentu sedanów klasy C. Auto na polskim rynku zadebiutuje już8 stycznia przyszłego roku.

 

Renault Fluence już w Polsce

Nowy model Renault Fluence jest prezentowany przedpremierowo w Warszawie.Samochód, eksponowany w przeszklonym sejfie można oglądać przy CentrumHandlowym Złote Tarasy.

 
 

Sprzedam: Renault Fluence 2013

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
sedan czerwony benzynowy 1598 110 30860 37900PLN

 

Sprzedam: Renault Fluence 2015

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
sedan złoty benzynowy 1600 114 30947 42900PLN

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017