Wyszukiwałeś:

Focus X

ST X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Focus ST

Spróbuj też wyszukać: focus rs focus st deska focus st170

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Ford Focus Coupe Cabriolet - pierwsza jazda

Czy jesień to dobry moment na wprowadzenie na rynek kabrioleta? Tak, jeśli maon twardy składany dach, dzięki któremu auto może służyć nam przezcały rok. Taki właśnie jest też i Ford Focus Coupe Cabriolet.

 

Na celowniku: Ford Focus RS

Jak do tej pory prym wśród aut sportowych Forda na rynku europejskim wiódłmodel Focus ST. Konkurencja wśród kompaktowych sportowców jednak nie spałaprzez ostatni czas, dlatego inżynierowie spod znaku błękitnego owalupostanowili przygotować prawdziwego lidera tego segmentu - Forda Focus RS.

 

Focus ST powyżej oczekiwań

Ford podsumował pierwszy pełny rok sprzedażowy dla sportowej odmiany STpopularnego modelu Focus. W 2006 roku kompakt spod "błękitnego owalu" zostsprzedany w 15 000 egzemplarzy.

 

Ford Focus WRC: Tylko w Austrii

Aby przybliżyć klientom ostatnie dokonania fabrycznego zespołu rajdowego,Ford postanowił wprowadzić do sprzedaży limitowaną serią Focusa ST zdodatkowym symbolem WRC. Zaskakujące w tym samochodzie jest najbardziej to, żetrafi on do sprzedaży tylko w Austrii i tylko w liczbie 50 sztuk.

 

Podrasowany Focus ST

Prawdopodobnie inspiracją do powstania tego limitowanego Focusa ST byłsamochód K.I.T.T z filmu o nazwie "Night Rider". Podobnie jak jego protoplasta,nowy model jest w całości pokryty czarnym, błyszczącym lakierem. A poza tymposiada bardzo mocny silnik i doskonałe właściwości jezdne.

 

Ford Focus po kuracji

Cieszący się niezwykle dużą popularnością w Europie Ford Focus zostpoddany niewielkiej kuracji odmładzającej. Auto po zmianach po raz pierwszypokazane zostało we Frankfurcie, a w sprzedaży pojawi się już pod koniecroku.

 

Nowy 'hot-hatch' Forda

Większość fanów Focusa z utęsknieniem czeka na nową generację i jejdynamiczną odsłonę sygnowaną znaczkiem ST. Pojawiły się już pierwszewizualizacje prezentujące samochód w pełnej okazałości.

 

Focus RS na wybiegu

Od kilku miesięcy wiadomo już, że projekt Focus RS otrzymał zieloneświatło od kierownictwa Forda. Jednak do niedawna nie było widać żadnychowoców tych prac. Niemieccy fotoreporterzy przyłapali zamaskowany modelpodczas testów.

 

Ford Focus RS: Najszybszy hot-hatch Europy

Wiadomo już kiedy na europejskie ulice wyjedzie najmocniejsza w historii wersjaForda Focusa RS. 300-konny hot-hatch spod znaku błękitnego owalu zadebiutujejuż 22 lipca na salonie samochodowym w Londynie, a w sprzedaży pojawi sięzaraz na początku 2009 roku.

 

Ford Focus RS: Więcej niż hot-hatch

Sporo musieli się naczekać miłośnicy sportowych samochodów zbłękitnym owalem na masce. Od premiery drugiej generacji Focusa w 2004 r.trochę czasu już upłynęło i dopiero w tym roku na drogi wyjechałanajmocniejsza odmiana modelu, czyli Focus RS. Ale za to jaka! Ponad 300 konimechanicznych to wynik niespotykany jak dotąd wśród przednionapędowychkompaktów. Szkoda tylko, że praktycznie nie było szansy, by stać sięposiadaczem tego auta.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Focus ST".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017