Wyszukiwałeś:

Ford X

Model X

T X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ford Model T

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Ford inwestuje w produkcje samochodów w Polsce

Po latach posuchy mamy inwestycję w produkcję samochodów osobowych. I to niebyle jaką: amerykańskiego Forda. Firma wyda 820 mln zł i stworzy tysiącmiejsc pracy. Rząd wesprze projekt. Umowa jest możliwa jeszcze w tymmiesiącu.

 

Podrasowany Focus ST

Prawdopodobnie inspiracją do powstania tego limitowanego Focusa ST byłsamochód K.I.T.T z filmu o nazwie "Night Rider". Podobnie jak jego protoplasta,nowy model jest w całości pokryty czarnym, błyszczącym lakierem. A poza tymposiada bardzo mocny silnik i doskonałe właściwości jezdne.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wmotoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięwiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyoczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

Ford Ka z Tychów

Niemiecka filia Ford Motor Company prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpoczniew Tychach produkcję nowego Ford Ka. Nowy model będzie wytwarzany narozbudowanej przez koncern linii produkcyjnej Fiata w Tychach.

 

Ford Kuga dla alergików

Ford Kuga jest kolejnym modelem Forda, który otrzymał wydany przezniemiecką firmę TÜV Rheinland Group certyfikat „Wnętrzeprzetestowane na obecność czynników wywołujących alergie”.

 

Ostre przyspieszenie Lancera

Takiego spektakularnego awansu w historii rankingu Top Ten mojeauto.pl jeszczenie było. W kwietniu awans aż o 31 miejsc i to od razu na czwartą pozycjęzanotował Mitsubishi Lancer. Po dłuższej przerwie na pierwszym miejscuponownie zaś znalazł się Ford Focus.

 

Obiecujący debiut Mazdy

Po kilku latach nieobecności na polski rynek powróciła Mazda.Oficjalnie, bo przez cały czas istniała sieć sprzedaży, gdzie można byłonabyć auta tej japońskiej marki. Pierwsza "oficjalna" obecność wrankingach Top Ten mojeauto.pl wypadła nieźle, choć z pewnością oczekiwaniasą jeszcze większe.

 

Ford myśli nad tanim autem

5000 euro. Tyle miałby kosztować maksymalnie najtańszy model w ofercie Forda.Propozycję projektu takiego auta marka otrzymała od studentów zniemieckiej miejscowości Aachen.

 

Kia Venga od 39 900 zł

Polski oddział marki Kia podał oficjalne ceny swojego nowego samochodu klasymini MPV - modelu Venga. Cennik otwiera wersja z silnikiem benzynowym 1.4 90 KMw kwocie 39 900 zł.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ford Model T".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017