Wyszukiwałeś:

Ford X

Model X

T X

. Znaleziono 47 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ford Model T

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 47 wszystkich):

Ford inwestuje w produkcje samochodów w Polsce

Po latach posuchy mamy inwestycję w produkcję samochodów osobowych. I to niebyle jaką: amerykańskiego Forda. Firma wyda 820 mln zł i stworzy tysiącmiejsc pracy. Rząd wesprze projekt. Umowa jest możliwa jeszcze w tymmiesiącu.

 

Ford Ka z Tychów

Niemiecka filia Ford Motor Company prawdopodobnie jeszcze w tym roku rozpoczniew Tychach produkcję nowego Ford Ka. Nowy model będzie wytwarzany narozbudowanej przez koncern linii produkcyjnej Fiata w Tychach.

 

Ford Kuga dla alergików

Ford Kuga jest kolejnym modelem Forda, który otrzymał wydany przezniemiecką firmę TÜV Rheinland Group certyfikat „Wnętrzeprzetestowane na obecność czynników wywołujących alergie”.

 
 

Z historii Forda: Linia produkcyjna modelu T

 

Model T znany powszechnie jako Ford T należy do tych aut, które zmieniły bieg historii - mojeauto.tv

 

50 lecie Renault 4

Renault 4, które sprzedało się w ośmiu milionach egzemplarzy w ponad100 krajach, jedna z motoryzacyjnych ikon, trzecie auto na świecie podwzględem sprzedaży (po VW Garbusie i Fordzie Model T) właśnie obchodziswoją 50 rocznicę narodzin.

 

Ford C-Max: Nie tylko dla mini-rodzin

Kiedy pojawił się po raz pierwszy na rynku w 2003 roku, nazywał się jeszczeFocus C-Max i był drugim obok Galaxy przedstawicielem segmentu minivanóww ofercie Forda. Dziś jest już samodzielnym modelem, bez Focusa w nazwie, i matrzech braci wśród rodzinnych modeli z błękitnym owalem na masce.Czy w tym gąszczu minivanów najnowszy Ford C-Max poradzi sobie i do kogotak naprawdę jest skierowany ten model?

 

Jedyny taki Ford w Polsce

Fani zabytkowych samochodów powinni być wniebowzięci. 29 grudnia wmuzeum motoryzacji "Old Timers Garage" oglądać będzie można jedynyw Polsce zabytkowy Ford T w rajdowej wersji Speedster z 1914 roku.

 

Top 10 ojców motoryzacji

Zdecydowanie to będzie ranking subiektywny. Wszystko dlatego, że ciężkojest jednoznacznie wybrać dziesięć postaci, które miały ogromnywpływ na świat czterech kółek. Postanowiliśmy jednak zmierzyć sięz postawionym zadaniem i oto dziesięciu, bez których dzisiejszy światmotoryzacji nie wyglądałby tak samo.

 

Ford Transit: Urodzony dla biznesu

Nowy Transit jest pod każdym względem „naj”. Urósł, stsię bezpieczniejszy, wytrzymalszy, bardziej ekonomiczny, ma też większąprzestrzeń ładunkową – o pojemności nawet 15,1 metra sześciennego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Ford Model T".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017