Wyszukiwałeś:

Ford

. Znaleziono 7557 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ford

Spróbuj też wyszukać: ford focus ford mondeo ford fiesta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 7557 wszystkich):

100 lat Forda w sporcie

Historia Forda w sporcie samochodowym

 

Ford S-Max: Nowy Van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford S-MAX: Nowy van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford atakuje segment B

Wprowadzone w styczniu odmłodzone wersje modeli Ford Fiesta oraz Ford Fusionmają pomóc w zdobyciu większego udziału w tej niezwykle konkurencyjnejczęści rynku.

 

Ford Mondeo: Obudzić emocje

"Dotąd samochody Forda były bez prawdziwych emocji" - powiedział naeuropejskiej prezentacji nowego Forda Mondeo Adam Kołodziejczyk, szef polskiegooddziału marki. Trzecia generacja jednego z najbardziej popularnych na StarymKontynencie samochodów segmentu D właśnie zaczyna swój objazd po salonachsprzedaży... po to by wbudzić pozytywne emocje wśród klientów.

 

Oto nowy Ford Kuga!

Na początku 2008 roku europejska oferta Forda wzbogaci się o zupełnie nowymodel. Będzie nim długo ukrywany w tajemnicy Ford Kuga. Pierwszy prototypsamochodu, który wejdzie później do produkcji, zostanie zaprezentowanyprzedstawicielom mediów oraz opinii publicznej już podczas jesiennego SalonuSamochodowego IAA 2007 we Frankfurcie, który rozpoczyna się 13 września br.

 

Ford Ka: Maluch z Tychów

Pierwsza wersja sympatycznego malucha spod znaku błękitnego owalu przeżyłatrzy generacje Mondeo, zamianę Escorta w Focusa, a także kilka innychspektakularnych premier. Przez dwanaście lat samochód spokojnieegzystował na rynku nie mając nawet solidnej konkurencji. Na polski rynekweszła właśnie druga generacja Forda Ka, który już wzbudził dużezainteresowanie, choćby przez to, że jest produkowany w polskich zakładach.

 

Dwa nowe SUV-y i Mustang - oto przyszłość Forda

Wiemy już, jakimi modelami Ford będzie chciał dotrzeć do europejskichklientów w najbliższej przyszłości. Oprócz najlepiejsprzedających się dziś aut, czyli modeli Fiesta, Focus i Mondeo, wydatnie tencel mają pomóc osiągnąć dwa nowe w ofercie SUV-y oraz (w końcu naeuropejskim rynku) Ford Mustang. To jednak nie wszystko. Szykuje się bowiemdość pokaźna ofensywa modelowa Forda.

 

Ford: "Bez ciężkiej pracy ciężko jest się pokazać" [wywiad]

Pewnie, gdy jako dziecko brał kredki do ręki i rysował bazgroły na kartcenie przypuszczał gdzie będzie pracował, gdy dorośnie. O projektowaniusamochodów rozmawiamy z Bogusławem Paruchem, projektantem w Ford MotorCompany. Zapraszawy do lektury.

 

Ford Focus ultra ekologiczny

Choć Focusa z jednolitrowym silnikiem EcoBoost można już zamawiać odubiegłego roku, to jednak Ford cały czas prowadzi prace, które mająusprawnić tę jednostkę. Już niebawem w ofercie pojawi się Ford Focus 1.0EcoBoost, który będzie pierwszym kompaktem z silnikiem benzynowymemitującym poniżej 100 g CO2/km.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017