Wyszukiwałeś:

Ford

. Znaleziono 2947 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Ford

Spróbuj też wyszukać: ford focus ford mondeo ford fiesta

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2947 wszystkich):

Ford S-Max: Nowy Van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford S-MAX: Nowy van na Europę

Ford of Europe ujawnił dziś oficjalną nazwę, którą otrzyma niecierpliwieoczekiwana seryjnie produkowana wersja niedawno prezentowanego samochodukoncepcyjnego Ford SAV. Nowy samochód będzie nosił nazwę Ford S-MAX.

 

Ford atakuje segment B

Wprowadzone w styczniu odmłodzone wersje modeli Ford Fiesta oraz Ford Fusionmają pomóc w zdobyciu większego udziału w tej niezwykle konkurencyjnejczęści rynku.

 

Ford i UEFA wciąż razem

Do 2009 roku została przedłużona trwająca już od 14 lat współpracapomiędzy firmą Ford a Europejską Unią Piłkarską (UEFA). W nadchodzącymsezonie podczas meczów reklamowamy będzie Ford S-MAX.

 

Ford Focus Coupe-Cabriolet

Na wystawie samochodowej w Genewie amerykański Ford zaprezentuje kolejnąwersję nadwoziową nowego Forda Focusa. Tym razem będzie to Coupe-Cabriolet.

 

Ford Mondeo kombi: Kombi-ekspres

Samochody o nadwoziu kombi - kiedyś niedoceniane, dziś wręcz uwielbiane.Dlaczego na przestrzeni kilku lat tak mocno zmieniły się gustakierowców? Ford Mondeo Kombi jest tego najlepszym przykładem.

 

Ford S-MAX autem nr 1 w Europie

Niemiecki magazyn motoryzacyjny AutoBild oraz 23 siostrzane publikacjeeuropejskich magazynów motoryzacyjnych, przyznały nagrodę "Auto nr 1 wEuropie" modelowi Ford S-MAX. Oprócz tego trofeum auto zdobyło pierwsząnagrodę w kategorii minivanów.

 

Nowy Ford z polskiej taśmy

25 września 2008 stał się bardzo ważną datą nie tylko w historiikoncernów Fiat i Ford, ale także dla historii przemysłu motoryzacyjnegoulokowanego w naszym kraju. Wtedy bowiem w tyskiej fabryce Fiata z liniimontażowej zjechał pierwszy Ford Ka.

 

Ford Kuga: Przyczajony tygrys

Wydawało się, że Ford przespał najlepszy moment na wprowadzenie do swojejgamy modelowej samochodu z segmentu crossover. Okazuje się jednak, że tazachowawcza taktyka wcale nie wyszła mu na złe, bowiem na rynek trafiłświetnie wyglądający samochód oferujący bardzo dobre właściwościjezdne. O kim mowa? Tytułowym "tygrysem", walczącym o pozycję wstadzie kompaktowych SUV-ów, jest Ford Kuga.

 

Polska: Ford umacnia pozycję

W listopadzie br. Ford sprzedał na polskim rynku 2.386 sztuk nowychpojazdów. Jest to kolejny bardzo dobry wynik miesięcznej sprzedażyForda w Polsce, dzięki któremu roczny plan sprzedaży 30.000 sztuknowych aut jest niezagrożony.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017