Wyszukiwałeś:

Forester X

sti X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Forester sti

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Ewolucja STI

Podczas targów motoryzacyjnych SEMA zaprezentowane zostało najnowsze dziełojapońskiej marki znanej fanom rajdów samochodowych z całego świata. Nawystawie zostało zaprezentowane studium koncepcyjne Subaru Forester Sports,wyposażone w rajdowe 'bebechy' sygnowane znaczkiem STI.

 

Pierwszy, wysokoprężny bokser

Tego jeszcze nie było. Po wielu miesiącach szumnych zapowiedzi i trzymaniaswoich fanów w niepewności Subaru w końcu się zdecydowało. Na rynekwchodzi historyczny, pierwszy  wysokoprężny silnik w układziecylindrów typu bokser. Czy ta jednostka dostarczy nie mniej emocji niżjego odpowiednik z zapłonem iskrowym?

 

Najlepsze wnętrza mają...

Ward's zaprezentował laureatów dziewiątej już edycji nagródNajlepsze Wnętrze Roku (Ward’s Interior of the Year) ogłaszajączwycięzców w sześciu kategoriach.

 

Impreza i Forester z dieslami

Po wprowadzeniu do sprzedaży modeli Legacy i Outback z jednostkamiwysokoprężnymi, teraz Subaru zdecydowało się na identyczne posunięcie zImprezą oraz Foresterem. Premiera światowa już na wystawie w Paryżu, adebiut rynkowy jeszcze podczas tegorocznej jesieni.

 

Rekordowy rok Subaru

Miniony już rok okazał się niezwykle udany dla marki Subaru na polskim rynku.Rekordowe wyniki sprzedaży uzyskały niemal wszystkie modele dostępne wsprzedaży w naszym kraju.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Forester sti".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017