Wyszukiwałeś:

Formula X

1 X

. Znaleziono 1134 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Formula 1

Spróbuj też wyszukać: toyota corolla

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1134 wszystkich):

Formuła 1 na 19 torach

Sezon 2010 w Formule 1 będzie składał się z 19 eliminacji. W obecnym jestich 17. Po raz pierwszy w historii królowa motosportu targana ostatnimiczasy wielkimi aferami, zagości w Korei Południowej.

 

Ferrari odejdzie jeśli Formuła 1 się nie zmieni

Szef Ferrari Luca di Montezemolo przestrzega, że jeśli Formuła 1 nie uporasię z problemami i nie zmieni się odpowiednio, to w 2012 roku Ferrari możeodejść z Formuły 1.

 

Formuła 1 idzie na skróty

Bernie Ecclestone ma plan jak uatrakcyjnić wyścigi Formuły 1. Ecclestonechce, by na torach pojawiły się specjalne skróty, z którychbędzie można korzystać podczas wyścigów.

 

Zrozumieć Formułę 1

Wybiła godzina prawdy. Już dziś rozpoczyna się pierwszy weekend wyścigowychyba najbardziej emocjonującego sezonu w historii Formuły 1. Kto ma najlepszeauto? Kto zdobędzie tytuł mistrzowski? Jak wypadnie Robert Kubica? Pytań coniemiara, a odpowiedzi to na razie przypuszczenia. Pewny jest tylko regulamintegorocznych rozgrywek. O to zasady, którym muszą podporządkować sięnajszybsi kierowcy świata.

 

F1: Tajemnice opon Formuły 1

Nowe zasady, nowe technologie, nowe rozdanie w rywalizacji najszybszychkierowców świata. Ruszył sezon 2010 Formuły 1. To wyzwanie dlakierowców, konstruktorów, ale także inżynierów firmyBridgestone, która po raz trzynasty dostarcza opony do bolidówwszystkich zespołów.

 

Formuła 1 w Nowym Jorku - sprawdzają czy jest możliwe

Marzenia Berniego Ecclestone'a o zorganizowaniu wyścigu Formuły 1 w znowojorskimi drapaczami chmur w tle znowu odrzyły. Jak donosi autosport.comburmistrzowie z miasta Weehawken w stanie New Jersey oraz zachodniej częściNowego Jorku sprawdzają możliwość realizacji tego projektu.

 

Formuła 1 o krok od wejścia na giełdę

Przedsiębiorstwo CVC Capitals sprzedało swoje udziały w Formule 1 za kwotę1.6 miliarda dolarów. Tym samym przybliżyło F1 do wejścia na giełdę.

 

Nurburgring bez Formuły 1 w 2013

W obecnej sytuacji finansowej tor Nurburgring nie może sobie pozwolić na organizację przyszłorocznego GP Niemiec Formuły 1. Takie jest oficjalne stanowisko właścicieli toru.

 

Marzenia Porsche o Formule 1

W 2011 roku producent aut z Zuffenhausen podjął decyzje o powrocie na Circuitde la Sarthe. Gdzieś w zakamarkach siedziby pojawiły się jednak głosy opróbie walki w Formule 1.

 

Audi mówi "nie" Formule 1

Od dawna świat plotkuje o wejściu do Formuły Jeden koncernu z Wolfsburga.Mówi się, że do stawki może dołączyć sam Volkswagen lub wyśle dotego zadania Audi. Teraz Niemcy z Ingolstad dementują plotki.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Formula 1".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017