Wyszukiwałeś:

Formula X

Student X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Formula Student

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

McLaren-Roadster oczami studentów

O tym, że włoska szkoła projektantów samochodowych ma się dobrze nie trzebanikogo przekonywać. Większość dobrze sprzedających się modeli na całymświecie było szkicowanych przede wszystkim przez włoskie ołówki. Tym razemna deski kreślarskie adeptów tej sztuki z włoskiej szkoły projektantówpadł McLaren w wersji Roadster.

 

Autobus, który pojedzie 250 km/h

Coraz bardziej realny staje się projekt budowy superszybkiego autobusu,który mógłby przewozić pasażerów z prędkościądochodzącą do 250 km/h. Dzieło holenderskich inżynierów zUniwersytetu Technologicznego w Delft ma rozpocząć krążenie międzyprzystankami już podczas przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Pekinie.

 

BMW 1 coupe dla studentów

Jeśli studiujesz na Politechnice Warszawskiej, na wydziale Samochodów iMaszyn Roboczych, być może już w przyszłym roku będziesz mieć okazjęeksperymentować na nie byle jakim okazie, jakim jest BMW 135i Coupe.

 

F1: Polak w Brawn GP - wywiad

Wielkimi zwycięzcami tegorocznego sezonu Formuły 1 są Jenson Button i jegozespół Brawn GP. W tym sukcesie mamy również polski akcent. Zasprawne działanie silników zespołu odpowiada Polak – PawełBiałota z ExxonMobil.

 

Ruszyły targi AMI 2010 w Lipsku

Dziś, dniem przeznaczonym dla przedstawicieli mediów, rozpoczynają siętargi motoryzacyjne AMI w Lipsku. Impreza, choć nie z najwyższejpółki, jeśli chodzi o wystawy samochodowe, to jednak ważna ze względuna bliskość od granicy Polski. Jak zwykle fani motoryzacji znad Wisłypojawią się tam, by zobaczyć na żywo najważniejsze nowości pierwszejpołowy 2010 roku.

 

Studenci biją rekord

Często możemy przeczytać informacje o tym, jak to, któryś zproducentów aut pobił rekord prędkości, rekord czasu przejazdu potorze czy zapisał się na kartach historii w inny sposób. Teraz jednakwielkie koncerny zostały pokonane przez...studentów!

 

Do Formuły 1 z pomocą Infiniti

Japońska marka należąca do Nissana stworzyła specjalny program InfinitiPerformance Engineering Academy, który pozwoli absolwentomstudiów inżynierskich dotknąć marzeń i pracować w Formule 1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Formula Student".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017