Wyszukiwałeś:

Fortwo X

coupe X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fortwo coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Smart XXL

O czym mogą marzyć posiadacze mikro-aut takich jak Smart? O większymbagażniku? Firma Clever Parts postanowiła to marzenie urzeczywistnić i doswojej oferty wprowadza bagażniki, które znacznie przedłużają przestrzeńładunkową modelu Fortwo.

 

Ekskluzywny Smart

Producent samochodów Smart ma zamiar zaoferować swoim klientom nową,limitowaną edycję modelu fortwo grandstyle. Pojazd ten będzie przeznaczonydla ludzi, którzy lubią wyróżniać się z tłumu oraz eksponować swąindywidualność.

 

Czerwona edycja na pożegnanie

Podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Paryżu zaprezentowana zostaniespecjalna edycja Smarta, którą przygotowano na zakończenie produkcji obecnejgeneracji modelu ForTwo. Model ten już wiosną przyszłego roku zostaniezastąpiony nową wersją samochodu.

 

Chińska podróbka Smarta

Azjatycki przemysł motoryzacyjny nie próżnuje. Szkoda tylko, że w negatywnymtego słowa znaczeniu. Co jakiś czas 'egzotyczni' producenci samochodówzaskakują mało oryginalnymi pomysłami, bądź też ambitnymi produktamiprezentującymi mizerną jakość wykonania, urągając dodatkowo wszelakimnormom.

 

Limitowany smart na początek

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży w kwietniu przyszłego roku nowej generacjimodelu smart fortwo, pojawi się także specjalna seria "edition limitedone", którą można podziwiać już na wystawie samochodowej w Bolonii.

 

Tańszy smart fortwo

Choć oficjalnie nowy smart fortwo coupe i kabriolet będzie w sprzedażydopiero od kwietnia, to już od początku lutego można go zamawiać. Co ważne,ceny nowej generacji smarta są niższe niż poprzednika.

 

Klasa S i Fortwo do naprawy!

Dwa modele koncernu DaimlerChrysler - duży Mercedes klasa S oraz mały SmartFortwo - z powodu możliwości wystąpienia awarii zostały objęte kampaniąserwisową.

 

Najpiękniejszym samochodem jest...

Renault Laguna Grandtour (kombi). Tak przynajmniej wynika z corocznego konkursu,którego rezultaty ogłoszone zostały podczas 23. już edycjiMiędzynarodowego Festiwalu Samochodowego (Festival Automobile International) wParyżu.

 

Smart będzie mocniejszy

Więcej mocy przy niższym zużycia paliwa. To najważniejsza nowość na rok2010 w mikroskopijnym modelu Smart Fortwo.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razdwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wsprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała ToyotaPrius.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fortwo coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017