Wyszukiwałeś:

Frankfurt

. Znaleziono 1511 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Frankfurt

Spróbuj też wyszukać: Frankfurt 2013

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1511 wszystkich):

IAA Frankfurt 2005: Ruszył salon IAA we Frankfurcie

Wczoraj, 12 września rozpoczęła się oficjalnym dniem prasowym 61. edycjawystawy Internationale Automobil-Ausstellung we Frankfurcie nad Menem.

 

Sportowe gwiazdy Frankfurtu

"Przeżyć to, co porusza" - tak brzmi oficjalne motto tegorocznychtargów IAA we Frankfurcie nad Menem. Chętnie się temu hasłupodporządkowujemy. Zwłaszcza, jeśli chodzi o samochody z ponad przeciętnąstadniną koni mechanicznych pod maską.

 

Oto najciekawsze premiery targów we Frankfurcie

Do rozpoczęcia wystawy samochodowej IAA we Frankfurcie nad Menem pozostały dwatygodnie. Plus jeden dzień. Zapraszamy zatem na pierwszą krótkąwędrówkę po halach wystawowych frankfurckich targów,które już wkrótce zapełnią się wieloma ekscytującyminowościami. Większość koncernów odkryła już swoje karty, co nieoznacza jednak, że nie zostaniemy jeszcze czymś zaskoczeni.

 

Frankfurt Motor Show - tak było dwa lata temu

Już w przyszłym tygodniu rusza tegoroczna edycja wystawy samochodowej IAA weFrankfurcie nad Menem. Zanim jednak zaprosimy, za naszym pośrednictwem, do halwystawowych niemieckiej stolicy motoryzacji, postanowiliśmy przypomniećnajważniejsze wydarzenia poprzedniej edycji salonu samochodowego weFrankfurcie. Zapraszamy zatem na krótkie resume...

 

Targi we Frankfurcie rozpoczęte!

Każdy fan motoryzacji czeka na takie imprezy z wielką niecierpliwością. Boto na najważniejszych wystawach samochodowych pokazywane są nowości,które prędzej czy później (a niekiedy nigdy) pojawią się nanaszych drogach. Nie inaczej jest i z targami we Frankfurcie, którewłaśnie dziś otwierają swoje podwoje. Zapraszamy zatem za naszympośrednictwem do Frankfurtu, skąd na bieżąco będziemy Was informować onajważniejszych wydarzeniach.

 

Lista przebojów targów we Frankfurcie

Dwa dni prasowe 64. edycji targów motoryzacyjnych IAA we Frankfurcie nadMenem już za nami. Jesteśmy o te dwa dni mądrzejsi, bo mieliśmy okazjęzobaczyć na żywo mnóstwo nowych modeli. Dla tych, którzywybierają się do Frankfurtu, a także dla tych, którzy nie będą mielitakiej okazji, przygotowaliśmy krótkie podsumowanie dni prasowych, znaszą wybitnie subiektywną listą najciekawszych premier tegorocznej wystawywe Frankfurcie.

 

IAA Frankfurt - VIDEO RELACJA

Liczba światowych premier znacznie ponad przeciętną, samochody zmotoryzacyjnych snów i te do codziennego użytku. To wszystko okraszoneogromną rzeszą dziennikarzy z całego świata i pięknymi kobietami. Tak wtelegraficznym skrócie można opisać tegoroczne, 64. targi samochodoweIAA we Frankfurcie nad Menem.

 

To będą gwiazdy wystawy we Frankfurcie

Sierpień rozpoczęty, a to oznacza, że do największej imprezy motoryzacyjnejdrugiej połowy roku została już ostatnia prosta. Znamy już większośćpremierowych modeli, jakie będzie można zobaczyć w halach wystawowychtargów we Frankfurcie. Dziś przedstawiamy kilka z nich, któremogą zasłużyć na miano gwiazdy wystawy IAA.

 

Targi IAA we Frankfurcie - tak było dwa lata temu

Już we wtorek rozpocznie się wystawa samochodowa we Frankfurcie nad Menem -największa tego typu impreza motoryzacyjna drugiej połowy roku, nie tylko naStarym Kontynencie. Nim zaprosimy do wirtualnej wycieczki po frankfurckichhalach wystawowych, zapraszamy na krótką wyprawę w przeszłość. Doroku 2011 i poprzedniej edycji wystawy IAA.

 

Wystawa IAA 2013 we Frankfurcie rozpoczęta!

Tygodnie, a nawet miesiące oczekiwać za nami. Dziś, pierwszym dniem prasowym,rozpoczęła się 65. edycja międzynarodowej wystawy samochodowej weFrankfurcie nad Menem - największa tego typu impreza motoryzacyjna drugiejpołówki roku. A na niej ponad tysiąc wystawców i to, na cowszyscy czekają - aż 159 światowych premier.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017