Wyszukiwałeś:

Fuji X

Heavy X

Industries X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Fuji Heavy Industries

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Subaru do Meksyku

Firma Fuji Heavy Industries rozpocznie sprzedaż swoich modeli w Meksyku.Pierwsze egzemplarze modelu Subaru Legacy trafią na meksykański rynek w lutymbr., a głównym kooperantem Subaru będzie firma Grupo Galeria.

 

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

Toyota Camry w fabryce Subaru

Koncern Toyota zapowiedział, że nowym miejscem budowy modelu Camry będziefabryka Fuji Heavy Industries w Indianie. Toyota zwiększy swoją produkcję, aw zamian za to fabryka zostanie w pełni wykorzystywana, co pozwoli obniżyćkoszty jej utrzymania.

 

Wysokoprężne Subaru

Producent samochodów Subaru, firma Fuji Heavy Industries pracuje nad silnikiemwysokoprężnym. Będzie on montowany w nowym flagowym modelu przeznaczonym narynek europejski.

 

General Motors nie chce akcji Isuzu

Borykający się z poważnymi finansowymi problemami koncern General Motors chcesprzedać akcje swojego japońskiego partnera Isuzu Motors Ltd. Aktualny wkładGM w Isuzu wynosi 7,9%.

 

SI-DRIVE

Fuji Heavy Industries, producent samochodów Subaru ogłosił dzisiajukończenie prac nad nowatorskim systemem SI-DRIVE (Subaru Inteligent Drive).Podczas tegorocznych targów w Nowym Jorku zostanie pokazany model Legacy 2,5GTwraz z nowym systemem na pokładzie.

 

Subaru Stella

Fuji Heavy Industries, producent samochodów marki Subaru, wypuścił kilka dnitemu na rynek japoński model Stella. Jest to odpowiedź wobec oczekiwaniaklientów na małe, ekonomiczne samochody.

 

Miejskie Subaru

Wszyscy wielbiciele Subaru Justy reprezentującego segment supermini raczej niedoczekają się jego następcy wyposażonego w napęd na cztery koła. Znajnowszych informacji, które wypłynęły z koncernu wynika, że producentpracuje nad całkiem nowym modelem.

 

Technologiczne nowości Subaru

Fuji Heavy Industries, globalny producent samochodów marki Subaru wykorzystanadchodzące targi motoryzacyjne w Genewie po to, aby zaprezentować po razpierwszy wysokoprężny silnik w układzie boxer, a także samochód elektrycznyo nazwie R1e.

 

Sportowa Toyota w 2011 roku

Rozszerzona ostatnimi czasy współpraca pomiędzy Toyotą i Subaru, ma wciągu najbliższych dwóch lat przynieść sportowe owoce dla tegopierwszego producenta. Na koniec 2011 roku Toyota zaplanowała bowiem debiutkomapktowego auta, które na pewno nie będzie miało nic wspólnegoz miejskimi osiągami modelu Yaris.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Fuji Heavy Industries".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017