Wyszukiwałeś:

G X

37 X

. Znaleziono 597 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G 37

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 597 wszystkich):

Rekordowy rok krakowskiej GDDKiA

Mijający 2008 rok był kolejnym rekordowym rokiem dla krakowskiego oddziałuGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. W ciągu 12 miesięcy nainwestycje związane z modernizacją i rozbudową małopolskiej siecidróg krajowych wydano aż 1,4 mld zł.

 

Krosno wyda ponad 37 mln zł na drogi

W tegorocznym budżecie miasta Krosna największa pula,  bo aż 37,3 mlnzł przeznaczona zostanie na inwestycje drogowe. Spory procent tej kwotystanowić będą pieniądze pozyskane m.in. z Unii Europejskiej.

 

Czy Polska będzie drogowym skansenem Europy?

- Polska nie może skazywać się na pozostanie drogowym skansenem Europy.Istotne zwiększenie wydatków na budowę i modernizację dróg wostatnich latach to spory wysiłek ze strony państwa, jednak skala zaległościbyła ogromna. Zdając sobie sprawę z trudnej sytuacji budżetowej należystwierdzić, iż państwo powinno przyjąć pewne priorytety i twardo się ichtrzymać. Skoro dotychczas za priorytetowe uznawano budowanie dróg, niemożna się z tego wycofywać – uważa ekspert Pracodawców RP,Piotr Wołejko.

 

Remonty krajówek w Wielkopolsce

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Poznaniuprzedstawiła wykaz najpilniejszych zadań mających na celu poprawę stanunawierzchni dróg krajowych w województwie.

 

Wyremontują nadmorskie drogi

- Odcinek drogi krajowej nr 23 Pszczelnik- Sarbinowo jest jednym z czternastu,które szczeciński oddział planuje wyremontować w tym roku. Będą toodcinki dróg nr 3, 10, 11, 20, 23, 26, 31 i 37, łącznie długości 43kilometrów - informuje Mateusz Grzeszczuk, specjalista do sprawkomunikacji szczecińskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowychi Autostrad. Oferty w przetargu na roboty remontowe odcinka DK23 Pszczelnik -Sarbinowo (zachodnio-pomorskie) już otwarte. Prace mają zakończyć się przedkońcem sierpnia tego roku.

 

Infiniti Q50 z dieslem

Debiutujący w styczniu na wystawie w Detroit całkowicie nowy Infiniti Q50,czyli następca modelu G sedan, do Genewy przyjechał z nową jednostkąwysokoprężną.

 

Ruszają kolejne przetargi na drogi ekspresowe

Do końca tego roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ma wplanach ogłoszenie jeszcze 20 przetargów na budowę nowych drógekspresowych. W ubiegłym tygodniu ogłosiła już pierwszy z nich - przetarg nabudowę 15 km drogi ekspresowej S8. To kontynuacja przetargówogłaszanych w I półroczu br. W sumie przetargi obejmą budowę ponad730 kilometrów dróg ekspresowych.

 

Wątek na forum: OPEL ASTRA G 1,6 16V 2001r. gaśnie na luzie

Dziendoberek!Mam problem z autkiem.Chodzi o to ze gasnie jak przy wysokich obrotach wrzuce na luz.Podobno to silnik krokowy,ale w moim aucie podobno go nie ma,a mianowicie w opel astra G 1,6 16V 2001rok.Jesli go ten model nie posiada,to co posiada?(Przepustnica jest elektryczna)Serdecznie dziekuj...

 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G 37".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017