Wyszukiwałeś:

G X

500 X

4x4 X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G 500 4x4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Nissan Murano: Japońska alternatywa

Pomimo tego, że w dzisiejszych czasach jest lansowana moda na samochodyekologiczne  wielkie SUVy wyposażone w potężne jednostki nader częstowpisują się w krajobraz naszych dziurawych dróg. Moda na te samochodynie przemija, a ze statystyk wynika, że częściej jeżdżą nimi kobiety. Wtym prężnie rozwijającym się segmencie jest jeden "niszowiec".Samochód który powstał w USA, ale przypłynął z Japonii. To niekto inny jak Nissan Murano.

 

III ogólnopolski zlot Kia 4x4

W dniach 24-26 kwietnia br. odbędzie się trzeci już zlot członkówklubu Kia 4x4. Miejscem spotkania miłośników off roadu będzie tymrazem Karpacz.

 

Yeti oswojone! + [VIDEO]

Do tej pory wszyscy o nim słyszeli, ale mało kto miał okazję obcować z nimdłuższą chwilę. Pierwsze bariery zostały jednak przełamane i na szutrowychdrogach Transylwanii Yeti dał się oswoić, a także pokazał na co go stać.

 

Nowa 911 GTS odkryta

Porsche na lato wprowadza do sprzedaży dwa kolejne wcielenia odświeżonej 911:GTS Coupe i Cabriolet. Firma ze Stuttgartu ogłosiła dodatkowo, że GTS będzieostatnią wersją 911 przed wprowadzeniem nowej generacji kultowego auta,która pokaże się na targach we Frankfurcie we wrześniu.

 

Scania na targach Bauma

Scania zaprezentuje na zbliżających się targach Bauma 2013 szeroką ofertęproduktów, a także usług powstałych w oparciu o najnowocześniejszerozwiązania techniczne.

 

Znamy ceny Fiata 500X

Cenniki nowego Fiata 500X pojawiły się już na półkach w salonach włoskiej marki. Podstawową wersję crossovera kupimy za mniej niż 60 tysięcy złotych.

 

Mercedes odsłania "Gelende" dla Terminatora.

Gdy sukces mierzony jest w milionach, to trzeba kuć żelazo pókigorące. I tak Mercedes daje nadzieję tym, którzy nie zdążylizakupić G63 AMG 6x6. Oto niemniej potworny Mercedes G 500 4x4².

 
 

Mercedes GLE już w salonach - znamy ceny

Mercedes GLE, czyli dotychczasowy ML po solidnym face liftingu, pojawił się wpolskich cennikach niemieckiej marki. Bazowa wersja jest tańsza, alepozbawiono jej napędu 4x4.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G 500 4x4".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017