Wyszukiwałeś:

G X

63 X

AMG X

. Znaleziono 57 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G 63 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 57 wszystkich):

Jeszcze mocniejsze Klasa G od AMG

Zagraniczni fotoreporterzy przyłapali Mercedesa Klasy G stuningowanego przezAMG. Auto jednak brzmiało bardziej donośnie niż wersja G55 AMG.

 

Mercedes: Oto nowa "Gelenda"

Producent aut z gwiazdą na masce odświeżył i zmodernizował jeden ze swoichnajbardziej rozpoznawalnych modeli w gamie. Mowa oczywiście o Klasie G,która również jest określana hasłem Geländewagen.

 

Mercedes: Duch AMG w G Klasie

G Klasa Mercedesa debiutuje w dwóch najmocniejszych wersjach - G 63 AMG oraz G 65 AMG. Legendarne, niemieckie auto terenowe, które nie dawno zostało zaprezentowane w nowej wersji teraz można będzie zamawiać z błogosławieństwem AMG.

 

Mercedes stworzył bestię, która zjada ekologów

Motoryzacja zachwyca nas i ekscytuje tylko i wyłącznie dlatego, żepojawiają się auta, które nas przerażają, a zarazem fascynują.Mercedes stworzył prawdziwego potwora, który sprawia, że żaden z"zielonych" nie odważy się stanąć naprzeciw niego w proteście ztransparentem w ręku. G 63 AMG 6x6 zjada ekologów na śniadanie.

 
 

Tego Mercedesa najczęściej kupiono w Polsce

Po pierwszych siedmiu miesiącach bieżącego roku Polska jest największym wEuropie rynkiem pod względem sprzedaży modelu Mercedes G 63 AMG 6x6.Również pozostałe warianty popularnej Gelendy sprzedają się w Polscebardzo dobrze.

 

Szalone kolory w G63 i G65 AMG

Rosyjski oddział Mercedesa zaproponował swoim klientom dość ciekawą opcję.Modele G63 oraz G65 AMG będą dostępne z opcją "Crazy Color".

 

6-kołowy Mercedes Klasy G od Mansory

Kanarkowy kolor to tylko przykrywka - wszystko inne w tym monstrualnym Mercedesie to diabelska maszyneria do rozgniatania zwykłych samochodów na blaszaną papkę. Mercedes Klasy G 6x6 został poprawiony przez Mansory.

 

Mercedes Klasy G będzie żył wiecznie

Chyba każdy fan motoryzacji zna Mercedesa "Gelendę". Jegoprostokątne nadwozie znane jest już od prawie 40 lat, ale to wcale nieznaczy, że już czas na emeryturę - G-Klasa będzie produkowana nadal.

 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G 63 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017