Wyszukiwałeś:

G X

Power X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G Power

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Najmocniejsze i najszybsze BMW

Jeśli 507 KM i 520 Nm to za mało dla Ciebie, powinna zainteresować Ciępropozycja firmy tuningowej G-Power, która dodała ponad 200 konimechanicznych do i tak już mocnego BMW M5.

 

635KM w BMW M6

Jeśli nie wystarcza Ci 507 koni mechanicznych w Twoim BMW M6 Cabrio to maszjeszcze jedno wyjście. Możesz oddać swoje auto w ręce firmy tuningowejG-Power. Po tej wizycie dziesięciocylindrowy motor o pojemności pięciulitrów będzie dysponował niebagatelną mocą 635KM.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Bawarski huragan

Niemiecka firma G-Power specjalizująca się w tuningowaniu samochodówmarki BMW pochwaliła się ostatnio, że zbudowała najszybsze BMW w historii.Według niej model M6 Hurricane CS rozpędzi się do 370km/h.

 

G-Power dla BMW

Stare silniki nie umierają. Taką maksymą kierują się pracownicy firmyG-Power, którzy stworzyli specjalny zestaw do samodzielnego montażu,który w szybki i dość prosty sposób pozwala wydobyć dodatkowekonie mechaniczne.

 

M Power w iPodzie

BMW wykorzystuje do promocji swoich samochodu najnowocześniejsze technologie.Tym razem koncern z Bawarii przygotował specjalną aplikację dla telefonuiPhone o nazwie "M Power Meter".

 

X5 mocne jak tajfun

Firma G-Power postanowiła poprawić dzieło niemieckich stylistów zMonachium i stworzyła model, który nazwała Typhoon Black Pearl. Pod tąenigmatyczną nazwą ukrywa się BMW X5 z silnikiem o mocy 625 konimechanicznych.

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G Power".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017