Wyszukiwałeś:

G37 X

Coupe X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: G37 Coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Pierwsze szkice Infiniti G Coupe

Choć wciąż jeszcze trwają targi motoryzacyjne w Detroit, japoński koncernNissan już zdradził, co zamierza zaprezentować podczas kwietniowej wystawy wNowym Jorku.

 

Ładniejsze i mocniejsze G37 Coupe

Należąca do Nissana marka Infiniti zaprezentuje na zbliżających się targachmotoryzacyjnych w Nowym Jorku G37 Coupe, czyli następcę modelu G35 Coupe.

 

Infiniti już w Europie

Tropem wielu amerykańskich marek, a także należącego do Toyoty Lexusa, naeuropejski rynek zawitało właśnie Infiniti. Na targach w Genewie Europejczycypo raz pierwszy mają okazję stanąć oko w oko z autami tej japońskiej marki.

 

Infiniti startuje w Polsce

Na rynek europejski wchodzi właśnie marka Infiniti. Również w naszymkraju znajdzie się jej przedstawicielstwo. W Polsce oficjalnym dystrybutoremtych samochodów będzie Grupa PGD. Już w październiku ruszy pierwszysalon Infiniti Warszawa.

 

Koreańskie Coupe z tylnym napędem nadchodzi

Hyundai Genesis Coupe to nowy koreański wzorzec w klasie 300-konnych sportowychcoupe dostępnych za akceptowalną cenę. Najmocniejsza wersja tego modeludysponuje mocą 306 KM.

 

Będzie Infiniti G Cabrio

Należąca do Nissana, luksusowa marka Infiniti będzie mieć w swojej gamiemodelowej również i kabrioleta, który powstanie na bazie modeluG37 Coupe.

 

Infiniti w Polsce - znane ceny i specyfikacja

Znane są już ceny wraz z wyposażeniem wszystkich modeli marki Infiniti,która w październiku oficjalnie zadebiutuje na naszym rynku. Cenyzaczynać się będą od 160.900 zł za G37 Sedan.

 

Nissan 370Z tuż przed premierą

Nissan nie doczekał do rozpoczęcia wystawy w Los Angeles, gdzie 370Z będziemiał swoją światową premierę, i zaprezentował pierwsze zdjęcia nowejgeneracji swojego sportowego coupe.

 

Infiniti G37 Cabrio w Europie

Targi w Genewie będą miejscem europejskiej premiery nowego Infiniti G37Cabrio. Początek sprzedaży na Starym Kontynencie ruszy jednak dopiero wewrześniu.

 

Infiniti G37 Cabrio - także na zimę

Infiniti G37 Cabrio jest już piątym modelem Infiniti, jaki pojawił się narynku europejskim. Auto zadebiutowało w Europie podczas tegorocznegomiędzynarodowego salonu samochodowego w Genewie, a teraz właśnie wchodzi dosprzedaży na polskim rynku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "G37 Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017