Wyszukiwałeś:

GE

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GE

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Papamobile - pojazd papieża

Przy okazji pielgrzymki Ojca Św. Benedykta XVI do Polski nie sposób niewspomnieć o pojazdach, jakimi poruszali się kiedyś papieże i jak to wyglądaw dniu dzisiejszym.

 

Kia cee'd już od 700 zł

Wchodząca właśnie do sprzedaży Kia cee'd już cieszy się ogromnymzainteresowaniem. Aby zachęcić jeszcze bardziej do jej kupna, Kia MotorsPolska wspólnie z GE Money Bank przygotowała bardzo atrakcyjną ofertękredytowania zakupu.

 

Wielton dla GE TIP Trailer

Wielton rozpoczął współpracę z największą firmą, zajmującą się m. in.wypożyczaniem naczep w Europie – GE TIP Trailer, należącej do GEEquipment Services. Po dokładnej ocenie zakładów Wielton oraz produktów,firmy podpisały umowę generalną, w ramach której realizowane będą kolejneserie dostaw.

 

Wielton szykuje inwestycje

Firma Wielton z Wielunia, planuje rozbudować istniejący zakład o nową halęz liniami produkcyjnymi naczep i przyczep do samochodów ciężarowych orazlakiernię.

 

Coraz większa wartość marki Hyundai

Hyundai zajął 72. miejsce w tegorocznej edycji rankingu wartości marek 2007Best Global Brands przygotowywanym wspólnie przez Business Week orazInterbrand.

 

Duże plany Geely

Tegoroczne targi motoryzacyjne w Chinach będą ważnym wydarzeniem dla jednegoz tamtejszych producentów. Chodzi o markę Geely, która na StarymKontynencie nie jest jeszcze znana, ale niebawem może narobić dużoszumu.  

 

Tańsze paliwo z GE Money Bank

GE Money Bank wprowadza na rynek pierwszą i jedyną jak na razie w Polscekartę kredytową, która obniża ceny na każdej stacji benzynowej.Posiadacz Autokarty, płacąc nią, zaoszczędzi nawet 10 groszy na litrzebenzyny.

 

Tata Motors wybrał GE Money Bank

GE Money Bank podpisał umowę z importerem samochodów marki Tata wPolsce, firmą Marubeni Motors Poland (MMP). Współpraca dotyczyfinansowania zakupu aut indyjskiej marki oraz wsparcia finansowegodziałalności dealerów MMP w naszym kraju.

 

424 autobusy Volvo do Norwegii i Szwecji

Volvo Buses otrzymało zamówienie na dostawę 424 autobusów odklientów z Norwegii i Szwecji. W Norwegii 3 operatorów,którzy wygrali dwa największe przetargi wybrało autobusy Volvo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017