Wyszukiwałeś:

GM X

Daewoo X

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GM Daewoo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Daewoo/Chevrolet Lacetti

Nowe Lacetti jest kontynuacją ofensywy produktów GM DAT (Daewoo AutoTechnology) na rynku europejskim. Pięciodrzwiowy hatchback jest drugimpojazdem, po sedanie, w nowej serii samochodów kompaktowych.

 

Nubira/Lacetti kombi w drodze do Europy

Rozpoczął się eksport modelu Daewoo Nubira w wersji kombi na europejskirynek. W Polsce i niektórych krajach Europy Środkowo-Wschodniej modelten sprzedawany będzie jako Chevrolet Lacetti.

 

Nowości Chevroleta

Marka Chevrolet w przyszłym roku wejdzie pełną parą na europejski rynek, nietylko w wyniku zastąpienia marki Daewoo, ale także dzięki nowościom, jakiepojawią się w Paryżu.

 

Matiz - choć Chevrolet Spark

Już niedługo na naszym rynku mogą być oferowane dwa Matizy. I co ciekawe,żaden z nich nie będzie jeździł pod marką Daewoo. Jedno auto będzie sięnazywać FSO Matiz, a drugie Chevrolet Spark.

 

Dwa modele z GM

Koncern General Motors planuje budowę dwóch nowych modeli przeznaczonychna rynek chiński. Prace rozwojowe odbywać się będą w centrum technicznym GMw Russelsheim, w Niemczech.

 

Limuzyna Daewoo

Na trwającej jeszcze wystawie samochodowej w Seulu GM Daewoo zaprezentowałoprototypową wersję limuzyny klasy średniej wyższej. Na 2008 rok zaplanowanojuż rozpoczęcie sprzedaży tego auta, oczywiście na rynku koreańskim.

 

Koreańczycy na minusie

Choć wydawać by się mogło, że koreańskie koncerny na rynkach zagranicznychi własnym radzą sobie coraz lepiej to wyniki sprzedaży z ubiegłego miesiącapokazują zupełnie inny obraz. We wrześniu br. pięć południowokoreańskichmarek sprzedało łącznie 389 919 aut, o 16% mniej niż rok wcześniej.

 

GM FSO wciąż nie powstaje

Warszawska FSO już od kilku miesięcy oczekuje na zakończenie swojego związkuz firma General Motors.

 

Rosjanie skopiowali Lacetti

Południowokoreańska marka-córka koncernu General Motors, GM Daewoozłożyło zawiadomienie do krajowej prokuratury w Seulu, o popełnieniuszpiegostwa przemysłowego przez rosyjskiego producenta samochodów TagAS.

 

General Motors inwestuje w GM Daewoo

Ponad 400 mln dolarów gotówki zainwestuje koncern General Motors współkę GM DAT, głównego producenta samochodów markiChevrolet m.in. na rynek europejski. Dzięki temu zwiększy swój udziałw tej firmie z obecnych 50,9% do 70,1%.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GM Daewoo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017