Wyszukiwałeś:

GMC

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GMC

Spróbuj też wyszukać: gmc savana gmc truck gmc vandura

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

GM stawia na oszczędność

Na targach motoryzacyjnych Greater Los Angeles Auto Show (6-15 stycznia) koncernGeneral Motors prezentuje kilka swoich nowości. Główną cechą wszystkich mabyć oszczędność paliwa, funkcjonalność oraz przyjemność z jazdy.

 

Cadillac z hybrydą

Kolejna marka wprowadzi do swojej oferty model z napędem hybrydowym. Dyrektorzarządzający General Motors, Rick Wagoner, potwierdził, iż pod koniecprzyszłego roku powinien pojawić się pierwszy hybrydowy Cadillac Escalade.

 

Hybrydowa skrzynia

General Motors przy współpracy z DaimlerChrysler AG oraz BMW AGskonstruował nowoczesną skrzynię biegów, która pozwolisamochodom SUV oraz luksusowym na wydostanie się z grupy "połykaczy"paliwa.

 

GMC uderza w niszę

Producent samochodów, GMC zaprezentował właśnie nowy model Acadia.Jest to pierwszy pojazd typu crossover który dołączy do zestawienia tejmarki, wypełniając niszowy segment na rynku.

 

Prezes GM zarobi 1 dolara przez rok

Pożyczki od rządu, restrukturyzacja firmy, zmiany w gamie modelowej tonajważniejsze punkty planu długoterminowej rentowności, jaki General Motorsprzedstawił przed Kongresem USA.

 

Buick i Jaguar najbardziej niezawodne w USA

Według najnowszego rankingu najbardziej niezawodnych samochodówprzeprowadzonych przez J.D. Power and Associates na czele znalazły się ex equomarki Buick oraz Jaguar.

 

Umarł król, niech żyje król(?)

Zmiana struktury, nowe władze, lepszy bilans, pozostawienie najlepszych, apozbycie się najgorszych aktywów dotychczasowej firmy - to recepta nasukces w dobie kryzysu. Jeśli ktoś myślał, że nawet najtrudniejsza oddziesiątków lat sytuacja gospodarcza może powalić jednego znajwiększych na świecie gigantów motoryzacyjnych, mylił się. GeneralMotors powraca do gry, pod nową spółką i wciąż ma ochotę, bywalczyć o pozycję światowego lidera. Czy jednak ma na to wciąż realneszanse?

 

GM usuwa z aut swoje logo

Koncern General Motors nie będzie w przyszłości umieszczał swojego logo naświeżo wyprodukowanych samochodach. Firma chce w ten sposób wzmocnićwizerunek.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017