Wyszukiwałeś:

GO

. Znaleziono 924 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GO

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 924 wszystkich):

SUV Daihatsu jako Toyota

Należący do Toyoty producent - Daihatsu zamierza sprzedawać swój nowymodel "Be Go" z segmentu SUV (Sport Utility Vehicle) pod szyldemToyoty.

 

Audi Roadjet Concept

Podczas trawających targów North American International Automobile Show wDetroit Audi zaprezentowało studyjny model Roadjet Concept. Podobne szanse naskierowanie go do seryjnej produkcji są bardzo duże.

 

Kompaktowi bracia

Toyota wraz z należącą do niej marką Daihatsu wypuściły na japoński rynekdwa nowe, wspólnie opracowane kompatkowe SUV'y. Samochód Toyotynosi nazwę Rush, zaś przedstawiciel Daihatsu Be-Go.

 

Kolejne sukcesy Santa Fe

Od momentu pojawienia się na rynku wiosną tego roku, Hyundai Santa Fe cojakiś czas odnosi zwycięstwa w rozmaitych konkursach. Ostatnio specjaliści zbranżowego magazynu Auto Express docenili ten model, wyróżniając go wkonkursie na najlepszego SUV`a.

 

Jeep Compass: Kompaktowy kowboj

Kiedy przeszło rok temu Jeep Compass wchodził na rynek, off-roadowi ortodoksii koneserzy marki nie bardzo chcieli uwierzyć w sukces samochodu, któryponiekąd zrywa z dotychczas kultywowaną, amerykańska tradycją. Kompaktowerozmiary i napęd przekazywany w standardzie na przednią oś wskazywałybyraczej, aby traktować go jako miejską bulwarówkę zamiast auta stricteterenowego. Podczas naszego redakcyjnego testu sprawdziliśmy go w obuwariantach.

 

Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Resoraki. Niemal każdy mały chłopiec zabawie nimi poświęca najwięcejswojego czasu zanim nie zacznie interesować się płcią przeciwną. Fiatzadbał o to aby tą beztroską zabawę małymi autkami przełożyć chociaż nachwilę także na życie dorosłego mężczyzny. Na bazie popularnej Pandystworzył swojego „matchbox’a”, przyozdabiając go rzadkospotykanym w tym modelu silnikiem. W naszych testach Fiat Panda 100 HP, czylisto koni mechanicznych zamkniętych w małym, czerwonym pudełku.

 

Seat Altea Freetrack: Na różne drogi

Czy pozostanie vanem, czy zaliczymy go do grona SUV-ów bądźcrossoverów - nie ma tak naprawdę większego znaczenia. Ważne, iż SeatAltea Freetrack jest pierwszym modelem hiszpańskiej marki, którym możnazapuścić się bez większych obaw w teren.

 

F1: Z kierowcy zapomnianego stał się gwiazdą

Przegrany, wyśmiewany, upokarzany. Przez lata Jenson Button był chłopcem dobicia. W końcu spotkało go najgorsze - został zapomniany. Należał do gronawybrańców, którzy ścigają się w F1, ale nikt nie traktował gopoważnie - czytamy w czwartkowym Przeglądzie Sportowym. Wszystko zmieniłosię, kiedy wsiadł do bolidu Brawn GP.

 

Dlaczego znika olej?

To w silniku samochodowym bardzo duży problem. Jednostka potrzebuje go tak samojak człowiek powietrza. Wbrew pozorom każdy motor zużywa olej. Jeden więcej,drugi mniej. Zobaczmy co na to wpływa.

 

Łańcuchy z... materiału tekstylnego

Choć w Polsce ciężkie zimy nie są niczym nadzwyczajnym, także naszesłużby drogowe częstokroć nie radzą sobie z warunkami atmosferycznymi.Gruba warstwa śniegu na jezdni, śnieg pokrywający zajeżdżony lód,zalegające błoto pośniegowe, czy marznące opady deszczu ze śniegiem topolska rzeczywistość.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017