Wyszukiwałeś:

GPS

. Znaleziono 120 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GPS

Spróbuj też wyszukać: gps 308 rt4 lokalizator gps zradiem

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 120 wszystkich):

Auto z 'szóstym zmysłem'

General Motors pracuje obecnie nad rozwojem nowoczesnej technologii o nazwie V2V(Vehicle-to-vehicle), która będzie ostrzegać kierowcę o utrudnionej, bądźteż niebezpiecznej sytuacji na drodze. Za jej pośrednictwem samochody mogą zesobą 'rozmawiać' wykorzystując znane technologie komunikacji.

 

Navidrive w ofercie Citroena

W pierwszej połowie tego roku Citroen zamierza wprowadzić do sprzedaży nowysystem NaviDrive w modelach C5 oraz C6. Od poprzedniego różni ulepszonąkoncepcją graficzną oraz nowoczesnym funkcjami z dziedziny teleinformatyki iaudio.

 

Inteligentnie ratować życie

Wypadki samochodowe są wpisane w codzienność motoryzacyjnego świata. Dużaczęść z nich kończy się tragicznie, chociaż wiele mogłoby nie mieć takstrasznych skutków gdyby pomoc nadeszła w czas. Od wielu lat na StarymKontynencie są podejmowane inicjatywy na rzecz zwiększenia skutecznościdziałania służb ratunkowych, w tym jedna ruszyła właśnie w naszym kraju.

 

Pentagram z AutoMapą

Producenci AutoMapy oraz PENTAGRAM Europe podpisali umowę, na mocyktórej nawigacje GPS firmy PENTAGRAM będą sprzedawane na polskim rynkuz oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa.

 

Nawigacja jednak nie rozprasza?

Koncentracja kierowców ma ogromny wpływ na bezpieczeństwopodróży. Coraz większy ruch na ulicach oraz trudne warunkiatmosferyczne bez wątpienia nie ułatwiają prowadzenia pojazdu. Liczne opiniePolicji oraz kierowców wykazują, iż urządzenia GPS pozytywniewpływają na zachowania podczas podróży.

 

Nowy, trójwymiarowy Garmin

Na rynku dostępne są już odbiorniki GPS marki Garmin zupełnie nowejgeneracji, które ułatwią prowadzenie pojazdu każdemu kierowcy.

 

GM + Segway = PUMA

Koncern General Motors oraz producent urządzeń Segway służących doprzemieszczania się postanowili połączyć siły by stworzyć odpowiedź naświatowe problemy transportowe.

 

Orlen Transport inwestuje pół miliona w system GPS

Każda autocysterna z floty Orlen Transport, spółki grupy PKNOrlen, będzie mieć do końca września zamontowane urządzenie GPS. Dziękitemu firma będzie mogła na bieżąco śledzić pracę kierowców. Zyskateż informacje o trasie pojazdu i rozładunku towaru.

 

Z GPS na zakrętach

Inżynierowie Nissana opracowali nowe systemy wspomagające szybkie i sprawnepokonywanie zakrętów. Technologia wykorzystuje nie tylko silnik, hamulcei towarzyszące im wspomagacze, ale także nawigację satelitarną.

 

Sprawdzisz korki przez komórkę

NaviExpert, dostawca nawigacji GPS w telefonie komórkowym i AutoGuard,operator usług telematycznych zawarły umowę współpracy w zakresiewymiany danych o natężeniu w ruchu oraz utrudnieniach drogowych.Wspólna baza danych posłuży do zaoferowania systemówumożliwiających wyznaczanie trasy i czasu przejazdu w oparciu o aktualniepanującą sytuację na drogach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017