Wyszukiwałeś:

GT X

R X

. Znaleziono 256 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GT R

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 256 wszystkich):

GT-R w USA jako Nissan

Podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku prezes koncernu Nissan Motor Co.,r>Carlos Ghosn, zapowiedział wprowadzenie na rynek północnoamerykański modelur>GT-R pod marką Nissan.

 

Nissan GT-R już jeździ!

Następca legendarnego modelu Skyline GT-R, Nissan GT-R Proto już jeździ.r>Sportowy samochód, który pojawi się w sprzedaży nie tylko na japońskimr>rynku został przyłapany na testach na torze Nuerburgring-Nordschleife.

 

Pierwsze szczegóły o nowym GT-R

Już za miesiąc podczas targów motoryzacyjnych w Tokio światową premieręr>mieć będzie nowy Nissan GT-R. Ten supersportowy model na japońskim rynkur>zadebiutuje jeszcze w grudniu, a do Europy trafi w drugiej połowie przyszłegor>roku.

 

Nowy Nissan GT-R w wyścigach

Nissan wprowadza nową generację modelu GT-R do wiodącej japońskiej seriir>wyścigów Super GT. Oznacza to powrót tego modelu do wyczynowegor>sportu po ponad pięciu latach.

 

325 tys. zł za Nissana GT-R

Wprawdzie fizycznie Nissan GT-R będzie dostępny dopiero za rok, to już odr>kwietnia będą przyjmowane zamówienia na to niezwykle ekscytujące auto.r>W Polsce ceny zaczynać się będą od 324.900 zł.

 

Nissan GT-R: Oficjalny rekord

Japońskie cudo techniki i inżynierii motoryzacyjnej może być terazr>oficjalnie nazywane jednym z najszybszych samochodów dopuszczonych dor>ruchu ulicznego. Na sławnym torze Nurburgring Nissan GT-R uzyskał czas 7 minutr>29 sekund. Lepszy jest tylko Pagani Zonda F.

 

4-drzwiowy GT-R

Według serwisu Auto Express, powołującego się na japońskie źródła,r>do dwudrziowej wersji Nissana GT-R dołączy niedługo również wersjar>4-drzwiowa. Co ciekawe, będzie ona oferowana pod marką... Infiniti.

 

GT-R najbardziej zaawansowany

Nissan GT-R został wyróżniony Nagrodą za Najbardziej Zaawansowanąr>Technologię w ramach prestiżowego plebiscytu na Samochód Roku w Japoniir>w sezonie 2008/2009.

 

Więcej mocy dla Nissana GT-R

Zaledwie rok po wprowadzeniu modelu GT-R do sprzedaży w Japonii i sześćr>miesięcy po prezentacji w USA, Nissan wprowadził pewne zmiany w swoimr>sportowym supersamochodzie.

 

SpecV - nieco ostrzejszy Nissan GT-R

Już w lutym do sprzedaży trafi limitowana wersja supersportowego Nissana GT-R.r>Miało być znacznie bardziej ostrzej, a ostatecznie skończyło się nar>niewielkich modyfikacjach.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "GT R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017