Wyszukiwałeś:

GT

. Znaleziono 523 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: GT

Spróbuj też wyszukać: bmw gt gt okładka Corolla

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 523 wszystkich):

GT-R w USA jako Nissan

Podczas targów motoryzacyjnych w Nowym Jorku prezes koncernu Nissan Motor Co.,Carlos Ghosn, zapowiedział wprowadzenie na rynek północnoamerykański modeluGT-R pod marką Nissan.

 

Opel GT w sprzedaży od marca

Po blisko 40 latach od debiutu pierwszej generacji, do salonów sprzedaży Oplazawita nowa seria sportowego modelu GT. Model sprzedawany będzie w wersjinadwoziowej Roadster od marca, a jego ceny zaczynać się będą od 30 675 euro.

 

Nissan GT-R już jeździ!

Następca legendarnego modelu Skyline GT-R, Nissan GT-R Proto już jeździ.Sportowy samochód, który pojawi się w sprzedaży nie tylko na japońskimrynku został przyłapany na testach na torze Nuerburgring-Nordschleife.

 

Pierwsze szczegóły o nowym GT-R

Już za miesiąc podczas targów motoryzacyjnych w Tokio światową premieręmieć będzie nowy Nissan GT-R. Ten supersportowy model na japońskim rynkuzadebiutuje jeszcze w grudniu, a do Europy trafi w drugiej połowie przyszłegoroku.

 

Alfa Romeo GT: Z włoskim temperamentem

Z czym kojarzą się nam Włochy? Ze słońcem, ze spaghetti oraz pizzą,pięknymi kobietami i krzykliwymi mężczyznami. To na pewno. Na pewno też zładnymi i niebanalnymi samochodami. Alfa Romeo GT jest doskonałym przykłademtego, że sztukę tworzenia ładnych samochodów włoscy projektanciopanowali do perfekcji.

 

Renault Laguna GT już wkrótce

Do wyboru dwa mocne silniki, układ jezdny Active Drive z czterema kołamiskrętnymi, bardziej rasowa linia - to główne cechy wchodzącego jużwiosną do sprzedaży Renault Laguny GT.

 

Nowy Nissan GT-R w wyścigach

Nissan wprowadza nową generację modelu GT-R do wiodącej japońskiej seriiwyścigów Super GT. Oznacza to powrót tego modelu do wyczynowegosportu po ponad pięciu latach.

 

Nissan GT-R: Oficjalny rekord

Japońskie cudo techniki i inżynierii motoryzacyjnej może być terazoficjalnie nazywane jednym z najszybszych samochodów dopuszczonych doruchu ulicznego. Na sławnym torze Nurburgring Nissan GT-R uzyskał czas 7 minut29 sekund. Lepszy jest tylko Pagani Zonda F.

 

SpecV - nieco ostrzejszy Nissan GT-R

Już w lutym do sprzedaży trafi limitowana wersja supersportowego Nissana GT-R.Miało być znacznie bardziej ostrzej, a ostatecznie skończyło się naniewielkich modyfikacjach.

 

DKW GT Malzoni odnaleziony

Audi Tradition cieszy się ze swojego pierwszego nabytku z Brazylii. W ubiegłymtygodniu przybył do Ingolstadt wielokaratowy diament, który każdegomiłośnika DKW wprawi w zachwyt – DKW GT Malzoni.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017