Wyszukiwałeś:

Galaxy

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Galaxy

Spróbuj też wyszukać: ford galaxy seat alhambra galaxy zaślepka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Nowy Ford Galaxy

Na zbliżającej się wystawie motoryzacyjnej w Genewie zaprezentowana zostanienowa generacja Forda Galaxy, największego minivana marki.

 

S-MAX i Galaxy idą pełną parą

Dzisiaj rozpoczęła się produkcja nowych samochodów marki Ford. W belgijskiejfabryce umiejscowionej w Genk montowane będą nowe modele S-Max oraz Galaxy.

 

Za kółkiem S-Maxa i Galaxy

Ford S-Max oraz nowy Ford Galaxy to najnowsze modele w klasie vanów, którymiFord będzie chciał zdominować ten dość popularny segment samochodów.

 

50 000 vanów w pięć miesięcy

Ford ostatnie pięć miesięcy może zaliczyć do pomyślnych, przynajmniejjeśli chodzi o produkcję reprezentantów segmentu vanów, nowych generacjimodeli S-Max i Galaxy. W belgijskiej fabryce Forda w miejscowości Genkwyprodukowano już 50 000 egzemplarzy nowej serii rodzinnych aut.

 

Piątka Galaxy

Nowy Ford Galaxy otrzymał 35 punktów i pięć gwiazdek za bezpieczeństwodorosłych pasażerów w testach zderzeniowych przeprowadzonych przezrenomowaną organizację EuroNCAP.

 

Ford S-Max i Galaxy do serwisu

Niemiecki oddział marki Ford poinformował o rozpoczęciu akcji serwisowejjednych ze swoich nowszych modeli S-Max i Galaxy. Jak donosi producent wsamochodach tych może dojść do awarii silnika i wycieku paliwa.

 

Ford Galaxy: Stateczny van

W dobie, gdzie jeden bardziej radykalny zamysł projektantów potrafiprzewrócić do góry nogami największe ikony motoryzacji,istnieją jeszcze auta, które w kolejnych generacjach przekazują sobienawzajem najlepsze geny. Takim przykładem jest bez wątpienia najnowszaodsłona Forda Galaxy. Czy będzie on ucieleśnieniem europejskiego snu o vanie?To się okaże.

 

Galaxy z usterką

Niektóre egzemplarze Forda Galaxy poprzedniej generacji wyposażonego w silnikwysokoprężny 1.9 TDI mogą okazać się wadliwe. W pojazdach tych możewystąpić awaria koła zamachowego.

 

Mocniejsze vany Forda

Ford dodaje mocy w rodzinnej gamie swoich modeli. W modelach spod znakuniebieskiego owalu, a konkretnie S-MAXie i Galaxy pojawi się nowa jednostkawysokoprężna, prosto z Mondeo.

 

S-Max i Galaxy po zmianach

Po tym jak do internetu "wyciekły" pierwsze zdjęcia odświeżonychminivanów Forda, producent postanowił nie czekać do ich oficjalnejpremiery i przedstawił pierwsze szczegóły na ich temat wraz zezdjęciami.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017