Wyszukiwałeś:

Gallardo

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gallardo

Spróbuj też wyszukać: murcielago

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

Lekki jak... Gallardo

Nadchodzące targi motoryzacyjne w Genewie będą okazją do prezentacji nowejwersji superszybkiego samochodu spod znaku byka. Otóż Lamborghinizamierza zaprezentować model Gallardo, który będzie jeszcze szybszy,lżejszy no i oczywiście... droższy niż jego poprzednik.

 

550 koni w Gallardo

Lamborghini Gallardo porusza się po drogach już od 2003 roku. Od tamtego czasunie odbyła się żadna modyfikacja zarówno pod względem wyglądu jak idynamiki. Pomimo tego samochód nadal wydaje się być ponadczasowy.

 

De Tomaso w skórze byka

Osoby zainteresowane kupnem jednego z egzemplarzy samochodu De Tomaso Panteramuszą uzbroić się w cierpliwość i duży zasób gotówki. Popierwsze, mało który z właścicieli decyduje się na sprzedaż takiegoauta, natomiast druga sprawa to horrendalne ceny. Co innego, gdyby pojawił sięnowy model...

 

Policyjne Lamborghini

Piraci drogowi, którzy wybieracie się do Włoch i tam chcielibyściebezkarnie poszaleć na autostradach - strzeżcie się! Na wyposażenie włoskiejpolicji trafił bowiem właśnie Lamborghini Gallardo LP560-4.

 

Ekskluzywne Lamborghini

Podczas gdy największy rywal marki spod znaku byka zadecydował o tym że w tymroku nie pojawi się na targach NAIAS, Lamborghini postanowiło wykorzystać tąnieobecność prezentując dwie ekskluzywne wersje Murcielago LP640 orazGallardo LP560-4. 

 

RWD powraca do Lamborghini

Od paru dobrych lat wszystkie modele produkowane przez włoską stajnięLamborghini posiadały napęd przekazywany na wszystkie koła. Napęd na tył(RWD) ma jednak powrócić i to w wielkim stylu, w modelu GallardoLP550-2.

 

Powrót "super" Gallardo?

W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że Lamborghini zaniechało projekt onazwie Gallardo Superleggera. Jednak najnowsze zdjęcia z toru Nurburgringmówią co innego. Na torze pojawił się bardzo podejrzany egzemplazGallardo.

 

Czarny potwór z Sant Agata

Wariacji na temat Lamborghini Gallardo było już wiele. Ta jest jednakwyjątkowa. Firma Underground Racing zaprezentowała Lamborghini Gallardo"Race Version".

 

Policyjne Lamborghini skasowane

Kilka tygodni temu polscy policjanci mieli okazję podziwiać jeden znajszybszych i najpiękniejszych radiowozów na świecie. LamborghiniGallardo w policyjnych barwach to niezwykle rzadki widok na drogach.

 

Odchudzone Lambo

Moda na odchudzanie w stajni spod znaku byka nadal trwa. Następne w kolejcejest Lamborghini Gallardo, z którego powstanie model Gallardo LP570-4Superleggera.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017