Wyszukiwałeś:

Garbus

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Garbus

Spróbuj też wyszukać: trabant vw garbus wolc wagen

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Wątek na forum: IAA: Volkswagen z nowym "Garbusem"?

no przeciez jest New Beetle, niby nastepca Garbusa, watpie by chcieli ponownie wchodzic do tej samej rzeki skoro z New Beetle za bardzo im nie wyszlo.Niech sie uczą od Fiata jak się wskrzesza stare modele.. ~Fiodor

 

60 lat 'garbusa'

Wczoraj minęła 60 rocznica rozpoczęcia seryjnej produkcji jednego znajbardziej rozpoznawalnych modeli na świecie. Mowa tu o Volkswagenie Kaefer,który w naszym kraju ochrzczony został jako "garbus".

 

Volkswagen ma 70 lat

Dokładnie przed 70 laty, tj. 28 maja 1937 roku, w Berlinie została założonafirma "Gesellschaft zur Vorbereitung des Deutschen Volkswagens mbH".Historię tego największego europejskiego producenta samochodów można wskrócie przedstawić jako: od Garbusa do Golfa.

 

Nowiutki Garbus na sprzedaż

Na jednym z brytyjskich serwisów aukcyjnych zamieszczone zostałoogłoszenie sprzedaży srebrnego Garbusa. Dość wyjątkowego Garbusa.

 

Porsche 356 SC - Austriacki protoplasta

Porsche 356 był bliskim krewniakiem Volkswagena 1200 "Garbusa".Dopiero po licznych modyfikacji stał się prawdziwym sportowcem. Przedstawiamyprotoplastę słynnego modelu 911 - Porsche 356.

 

Wątek na forum: W końcu jest! Nowy Garbus

co byście woleli - garbusa czy mini?? ~kamilos

 

Ikona popkultury w Meksyku

Poprzednia generacja Garbusa - New Beetle - debiutowała na rynkach 13 lat temu.Ja miałem natomiast 11 godzin lotu z Paryża do stolicy PółwyspuJukatan - miasta Cancun, by przewertować informacje prasowe Volkswagena, wktórych niemiecki producent zarzeka się, że najnowsza generacja tegosamochodu, nie powinna już zajmować czołowych miejsc w plebiscycie "Gaycar of the year". The Beetle, bo tak brzmi ksywa nowej serii"chrząszcza", ma teraz trafiać w gusta przeciętnych mężczyzn.Nieprzeciętnych kobiet także. Ale po kolei.

 

Volkswagen Beetle: Legenda po poprawce

Powrót do przeszłości, czyli do legendarnych modeli, to droga, jakąobiera wielu producentów. Nie zawsze udana, ot jak w przypadkuVolkswagena Beetle'a. Jednak Niemcy to cholernie uparty naród, niepoddający się tak łatwo. Druga generacja współczesnego Garbusapokazuje, że było warto. A z 200-konnym silnikiem pod maską nowy Beetle matakże inne zalety.

 

Zlot Garbusów nad Bałtykiem

Volskwagen Garbus to samochód, który został zaprojektowany przez Ferdynanda Porsche, a którego wielu uważa za protoplastę 911. Fani tego modelu w sierpniu będą mogli wspólnie wymienić zdania na temat tego modelu.

 

Zlot Garbusów

W nadchodzący weekend na plaży w Travemünde odbędzie się jubileuszowy,10. zlot miłośników Garbusów - Beetle Sunshinetour. Swójudział już zapowiedziało niemal 400 właścicieli różnych generacjiVolkswagena Beetle.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017