Wyszukiwałeś:

Gazela

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gazela

Spróbuj też wyszukać: aro kia k 2500

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Gazela tania jak Polonez Truck

Autotrading Polska Sp. z o.o. - importer dostawczych Gazeli, rozpoczął akcjęwyprzedaży samochodów wyprodukowanych w 2005r.

 

Civic nokautuje

W grudniu Honda Civic zdeklasowała wszystkich konkurentów i zdecydowaniezwyciężyła w rankingu Top Ten mojeauto.pl. Tak wysokiej przewagi nad drugim wklasyfikacji modelem nie udało się wcześniej uzyskać żadnemu zezwycięzców.

 

Nowości już popularne

Początek roku w raportach Top Ten mojeauto.pl był bardzo podobny do końcówkiubiegłego. Zdecydowanym zwycięzcą okazała się Honda Civic, którawyprzedziła dość wyraźnie kolejne modele w rankingu. Jednak widać teżzwiększone zainteresowanie nowościami.

 

Gaz Gazela w wersji Long

Firma Autotrading Polska Sp. z o.o. - importer dostawczych Gazeli z silnikiem nalicencji Steyr, wprowadził do sprzedaży od początku kwietnia wersjesamochodów z wydłużonym rozstawem osi.

 

SOBOL: Nowy transporter z Rosji

Autotrading Polska Sp. z o.o. - obecny już od 2 lat importer dostawczych Gazeliz silnikiem na licencji Steyr, wprowadza do sprzedaży nowy model autadostawczego o nazwie SOBOL o dopuszczalnej masie całkowitej 2,8t.

 

Gaz na polskie drogi

Samochody dostawcze Gaz Gazela oraz Sobol w ciągu 14 lat produkcji zdążyłyszczelnie wypełnić krajobraz ulic od Bugu aż po Kamczatkę. Obecnie terosyjskie pojazdy stają się popularnym elementem także naszych dróg,przede wszystkim ze względu na bardzo atrakcyjną cenę. Jednak kupującydostawczego Gaza musi iść na wiele kompromisów. Czy samochódjest tego wart?

 
 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017