Wyszukiwałeś:

Gdansk

. Znaleziono 199 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gdansk

Spróbuj też wyszukać: kolizja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 199 wszystkich):

Zgoda buduje...drogi w Gdańsku

W ramach współpracy Miasta Gdańsk i Portu Gdańsk możliwa stała sięprzebudowa i modernizacja dróg prowadzących do portu. Łączny kosztinwestycji to 45 mln złotych. Dzięki wspólnym działaniom udało siępozyskać dofinansowanie w wysokości 75% tej sumy z Unii Europejskiej.

 

Prace na gdańskim Podwalu Grodzkim

15 lipca 2006 roku rozpoczęła się największa w ostatnich latach inwestycjadrogowa w Gdańsku - przebudowa Podwala Grodzkiego i Wałów Jagiellońskich. Potrzech tygodniach trwania remontu prace idą zgodnie z harmonogramem - zapewniaUM Gdańsk. Wartość całkowita projektu to blisko 32,7 mln zł, z czegodofinansowanie z UE w ramach SPOT wynosi ponad 22,7 mln zł. Prace potrwają dogrudnia 2007 roku.

 

250 mln euro na drogi do portu

Szykuje się kolejna megainwestycja drogowa w Gdańsku. Zarząd Portu MorskiegoGdańsk kończy prace nad koncepcją programowo-przestrzenną infrastrukturydrogowej zapewniającej łatwiejszy dostęp do portu. Przygotowana dokumentacjastanowić będzie podstawę do wystąpienia o około 200 mln euro dotacji z UEna realizację inwestycji.

 

Trasa Sucharskiego ciąg dalszy, trudniejszy

Porozumienie o wspólnych działaniach na rzecz budowy Trasy Sucharskiegopodpisali Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Prezes Zarządu MorskiegoPortu Gdańsk Stanisław Cora. Dzięki temu rozpoczęcie budowy tej nowoczesneji niezbędnej dla Gdańska, Pomorza i Polski drogi stanie się możliwe już zadwa lata.

 

Gdańsk: Z Wrzeszcza na Zaspę – wiadukt po remoncie

Ulica Braci Lewoniewskich wraz z wiaduktem nad torami kolejowymi, łączącaZaspę i Wrzeszcz jest już dostępna dla kierowców, rowerzystów i pieszych.Remont tego ważnego z punktu widzenia mieszkańców wielkich dzielnicmieszkaniowych Gdańska, wiaduktu wraz z drogami dojazdowymi, pochłonął 14,5milionów złotych.

 

Południowa Obwodnica Gdańska

Jest decyzja lokalizacyjna dla budowy Południowej Obwodnicy Miasta Gdańska,jednej z najważniejszych inwestycji drogowych w regionie. Całkowita długośćpołudniowego obejścia miasta to ponad 19 km i wyniesie około 750-900 mln zł.Trasa przebiegać będzie przez tereny gmin: Gdańsk, Kolbudy, Pruszcz Gdańskii Cedry Wielkie.

 

Gdańsk: Podwale Grodzkie na finiszu

Trwający już rok, kompleksowy remont głównej arterii komunikacyjnejGdańska – ulic Podwale Grodzkie i Wały Jagiellońskie zbliża się kukońcowi. Finalizowane są prace w okolicach Nowego Ratusza, tunelu międzyDworcem PKP a City Forum oraz na całej długości remontowanej jezdni. Normalnyruch od miesiąca obowiązuje też na Węźle Hucisko.

 

Gdańsk: Podwale Grodzkie przejezdne

Zakończył się remont drugiej nitki Podwala Grodzkiego, biegnącej w kierunkuWarszawy, Łodzi i Obwodnicy Trójmiejskiej.

 

Gdańsk: Koniec prac na Bramie Oliwskiej

Zakończył się remont dróg i torów tramwajowych w rejonieskrzyżowania Brama Oliwska w Gdańsku, który był zasadniczym etapemmodernizacji na najważniejszych liniach komunikacyjnych w centrum miasta.

 

Gdańsk bez dofinansowania na Trasę W-Z

Gdańsk nie otrzyma dofinansowania z UE na remont ostatniego odcinka Trasy W-Z.Miasto ubiegało się o 150 mln złotych. Teraz inwestycja stoi pod znakiemzapytania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017