Wyszukiwałeś:

Gdansk

. Znaleziono 478 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gdansk

Spróbuj też wyszukać: kolizja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 478 wszystkich):

Zgoda buduje...drogi w Gdańsku

W ramach współpracy Miasta Gdańsk i Portu Gdańsk możliwa stała sięprzebudowa i modernizacja dróg prowadzących do portu. Łączny kosztinwestycji to 45 mln złotych. Dzięki wspólnym działaniom udało siępozyskać dofinansowanie w wysokości 75% tej sumy z Unii Europejskiej.

 

Prace na gdańskim Podwalu Grodzkim

15 lipca 2006 roku rozpoczęła się największa w ostatnich latach inwestycjadrogowa w Gdańsku - przebudowa Podwala Grodzkiego i Wałów Jagiellońskich. Potrzech tygodniach trwania remontu prace idą zgodnie z harmonogramem - zapewniaUM Gdańsk. Wartość całkowita projektu to blisko 32,7 mln zł, z czegodofinansowanie z UE w ramach SPOT wynosi ponad 22,7 mln zł. Prace potrwają dogrudnia 2007 roku.

 

Trasa Sucharskiego ciąg dalszy, trudniejszy

Porozumienie o wspólnych działaniach na rzecz budowy Trasy Sucharskiegopodpisali Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz oraz Prezes Zarządu MorskiegoPortu Gdańsk Stanisław Cora. Dzięki temu rozpoczęcie budowy tej nowoczesneji niezbędnej dla Gdańska, Pomorza i Polski drogi stanie się możliwe już zadwa lata.

 

Południowa Obwodnica Gdańska

Jest decyzja lokalizacyjna dla budowy Południowej Obwodnicy Miasta Gdańska,jednej z najważniejszych inwestycji drogowych w regionie. Całkowita długośćpołudniowego obejścia miasta to ponad 19 km i wyniesie około 750-900 mln zł.Trasa przebiegać będzie przez tereny gmin: Gdańsk, Kolbudy, Pruszcz Gdańskii Cedry Wielkie.

 

Gdańsk bez dofinansowania na Trasę W-Z

Gdańsk nie otrzyma dofinansowania z UE na remont ostatniego odcinka Trasy W-Z.Miasto ubiegało się o 150 mln złotych. Teraz inwestycja stoi pod znakiemzapytania.

 

Gdańsk ma kolejny odcinek Trasy Sucharskiego

Oddano do ruchu kolejny odcinek Trasy Sucharskiego w Gdańsku. Prace budowlanena blisko 3 kilometrowym odcinku tej trasy realizowane były od czerwca 2011roku. Wartość inwestycji wyniosła ponad 180 mln zł.

 

Otwarcie węzła Gdańsk Lipce

14 grudnia zostanie otwarty dla ruchu węzeł Gdańsk Lipce na drodzeekspresowej S7 Południowej Obwodnicy Gdańska. Pierwsi kierowcy skorzystają zniego, jadąc rano do pracy.

 

Węzeł Gdańsk Port otwarty

Z końcem grudnia został otwarty dla ruchu samochodowego węzeł Gdańsk Portpołożony w ciągu drogi ekspresowej S7 Południowej Obwodnicy Gdańska.

 

S7 Warszawa ? Gdańsk przełom w tym roku?

Uzupełnianie połączeń drogowych między głównymi miastami, w tymbrakujące fragmenty drogi ekspresowej S7 Gdańsk-Warszawa – to ostatniezapowiedzi rządu w sprawie priorytetowych inwestycji drogowych. Czy oznacza toprzełom w budowie ekspresowej trasy S7 z Gdańska do stolicy?

 

Utrudnienia na węźle Gdańsk Szadółki

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała outrudnieniach, jakie czekają kierowców, którzy będąprzejeżdżać przez węzeł Gdańsk Szadółki w najbliższy weekend.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017