Wyszukiwałeś:

Gdynia

. Znaleziono 27 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gdynia

Spróbuj też wyszukać: gdynia toruń gdynia ul Hutnicza odległość od gdyni do lęborka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 27 wszystkich):

Trasa Kwiatkowskiego

Trasa Kwiatkowskiego, etap III - czyli 2,5 km estakada, łącząca istniejącąjuż arterię z obwodnicą trójmiasta, w konsekwencji zaś - z siecią drógkrajowych i międzynarodowych, to obok rozbudowy ul. Janka Wiśniewskiego (etapII) to dwa najważniejsze w Gdyni projekty drogowe.

 

Ul. Janka Wiśniewskiego

Ulica Janka Wiśniewskiego jest jedną z głównych arterii komunikacyjnych naterenie Gdyni. Łączy centrum miasta oraz drogi krajowe z portem w Gdynii.Projekt rozbudowy obejmuje etap od Węzła Ofiar Grudnia 70 do węzła z TrasąKwiatkowskiego - odcinek o długości 2 km.

 

Projekt dla obwodnicy północnej Trójmiasta

Władze woj. pomorskiego i lokalnych samorządów podpisały porozumieniew sprawie przygotowania dokumentacji projektowej dla budowy ObwodnicyPółnocnej Aglomeracji Trójmiejskiej. Budowa północnejobwodnicy ma na celu stworzenie alternatywnego połączenia drogowego dlaobciążonej drogi krajowej nr 6.

 

Gdynia: Otwarto Drogę Różową

W poniedziałek 26 listopada 2007 r. została oddana do użytku tzw. DrogaRóżowa w Gdyni (trasa alternatywna dla al. Zwycięstwa) na odcinku od ulWielkopolskiej do Stryjskiej. Prace prowadzone będą jeszcze na jednej jezdniod ulicy Przemyskiej od Stryjskiej.

 

Gdynia: Koniec prac nad Drogą Różową

Zakończyła się budowa całego odcinka Drogi Różowej w Gdyni,która jest częścią wieloetapowej budowy drogi, będącej alternatywądla trójmiejskiej Trasy Średnicowej. Koniec prac nad DrogąRóżową umożliwi w przyszłości połączenie z planowaną DrogąCzerwoną.

 

Gdynia: Modernizacja ulicy Polskiej

Już niedługo rozpocznie się przebudowa ulicy Polskiej w Gdyni, którabędzie przedłużeniem dwujezdniowego połączenia nowego terminalu promowego wPorcie Gdynia z autostradą A-1. Koszt modernizacji tej ulicy to około 70 mlnzł.

 

Gdynia: Otwarto kolejną arterię

Zakończył się trwający od połowy 2005 roku remont jednej z głównycharterii Gdyni, ulicy Janka Wiśniewskiego. Koszt modernizacji dwukilometrowejtrasy, będącej ważnym elementem systemu drogowego miasta, to ponad 71,5 mlnzł.

 

Gdynia: Otwarto Trasę Kwiatkowskiego

12 czerwca bieżącego roku oddano do użytku największą gdyńską inwestycjędrogową, Trasę Kwiatkowskiego. Koniec prac na III etapie budowy drogi, oznaczapołączenie Portu Gdynia oraz północnych dzielnic miasta z obwodnicąTrójmiasta.

 

Gdynia: Którędy pobiegnie obwodnica?

W dniu dzisiejszym (25 lutego) odbędą się konsultacje społeczne związane zprojektem budowy Obwodnicy Północnej Aglomeracji Trójmiejskiej.Planowany odcinek dwujezdniowej drogi będzie mieć 14,3 km długości ipołączy Gdynię z Redą.

 

Gdynia stawia na MAN

W dniu 20.04. 2009 r. w Gdyni, miało miejsce uroczyste przekazanie 5ciu nowychautobusów miejskich MAN Lion’s City G A 23 dla PrzedsiębiorstwaKomunikacji Miejskiej w Gdyni. Są to 18-sto metrowe, niskopodłogowe autobusymiejskie, zasilane sprężonym gazem ziemnym CNG.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017