Wyszukiwałeś:

Gedia

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gedia

Spróbuj też wyszukać: gedia kontakt gedia assembly gestamp

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Gwiazdy motobiznesu - Dobra Firma 2005

Przedstawiciele dwudziestu najbardziej dynamicznie i efektywnie rozwijającychsię polskich firm otrzymali statuetki Dobra Firma 2005. Tytuł ten - już poraz czwarty - otrzymują firmy wyłonione przez kapitułę z tzw. Listy 2000.

 

Biuro Zakupów PSA Citroen Peugeot dla Europy Centralnej

15 marca 2006 r. w Bratysławie odbyło się uroczyste otwarcie przez koncernPSA Peugeot Citroen Biura Zakupów dla krajów Europy Centralnej. Inauguracjabiura związana jest z uruchomieniem wkrótce w Trnavie na Słowacji, kolejnejfabryki samochodów tego koncernu.

 

Doroczna konferencja branży motoryzacyjnej - Auto Event 2006

II doroczna konferencja Auto Event 2006 już za nami. Konferencja zrzeszającaprzedsiębiorców sektora motoryzacyjnego jest jedną z największych jakieodbywają się w Polsce.

 

Projekt Delta w Nowej Soli?

Grupa Gedia planuje budowę kolejnej fabryki produkującej części dosamochodów. Nowa Sól zabiega o umiejscowienie inwestycji wKostrzyńsko-Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

 

Gedia będzie inwestować w Polsce

Firma Gedia Poland, będąca producentem metalowych komponentów napotrzeby przemysłu motoryzacyjnego, zamierza rozwijać produkcję na terenienaszego kraju. W tej chwili trwa już rozbudowa zakładu w Nowej Soli.Spółka szuka także miejsca pod budowę nowej fabryki.

 

Gedia Poland Assembly wyda ponad 60 mln zł

Firma Gedia Poland Assembly Sp. z o.o., będąca spółką należącą doniemieckiej grupy Gedia, wygrała przetarg na inwestycję w Kostrzyńsko –Słubickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Przedsiębiorca otrzymałzezwolenie na budowę nowego zakładu produkcyjnego.

 

Inwestycje motoryzacyjne w Nowej Soli

Dwie niemieckie firmy rozpoczęły swoje nowe inwestycje na terenie nowosolskiejpodstrefy Kostrzyńsko – Słubickiej Strefy Ekonomicznej. Obie firmy,Gedia Assembly Poland oraz Utescheny Polska zajmą się produkcją części dlaprzemysłu motoryzacyjnego.

 

Zwolnienia i inwestycje w Nowej Soli

Mimo ciężkiej sytuacji w sektorze motoryzacyjnym Gedia Assembly Polandkontynuuje rozpoczętą w ubiegłym roku inwestycję na terenie podstrefynowosolskiej K-S SSE. Zakładów z Nowej Soli nie ominą jednak izwolnienia...

 

Gedia coraz większa

Gedia Poland z Nowej Soli będąca największą spółką w Grupie Gediaod września będzie miała wsparcie w postaci spółki Gedia Assembly.Nowa fabryka powstaje w odległości 3 km od głównego zakładu GediiPoland w Polsce i zajmie się procesami montażowymi metalowych częścitłoczonych.

 

Gedia: kontrakty obrodziły

Gedia z Nowej Soli zawarła nowe kontrakty na dostawy części dla BMW i Opla.Mimo kryzysu firma odnotowuje kilkunastoprocentowy wzrost zamówień.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017