Wyszukiwałeś:

Genesis X

Coupe X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Genesis Coupe

Spróbuj też wyszukać: genesis coupe 2013

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Pierwsze zdjęcia nowego Hyundaia

Kilka dni temu Hyundai zaprezentował pierwsze zdjęcia samochodu koncepcyjnegoo nazwie Genesis, który zostanie zaprezentowany na początku kwietnia podczastargów motoryzacyjnych w Nowym Jorku. Nowy model pozwoli koreańskiemuproducentowi rywalizować efektywnie z innymi markami w segmencie premium.

 

Tylnonapędowy koncept Hyundaia

Na wystawie w Los Angeles Hyundai zaprezentował prototypowy model GenesisCoupe, który ma wprowadzić tę koreańską markę do segmentuluksusowych coupe 2+2.

 

NAIAS 2008 - najciekawsze nowości

Początek sezonu nowości już za nami. Zakończyły się bowiem targimotoryzacyjne NAIAS w Detroit, na pewno największa i najważniejsza tego typuimpreza za oceanem, a być może wręcz i na całym świecie. I choć wiele zprezentowanych tam nowości nigdy nie pojawi się w Europie, to jednak częśćz nich już wkrótce wjedzie i na drogi Starego Kontynentu.

 

Koreańskie Coupe z tylnym napędem nadchodzi

Hyundai Genesis Coupe to nowy koreański wzorzec w klasie 300-konnych sportowychcoupe dostępnych za akceptowalną cenę. Najmocniejsza wersja tego modeludysponuje mocą 306 KM.

 

Hyundai i10 - z Indii na paryskie salony

Aby zademonstrować potencjał jaki drzemie w modelu i10, Hyundai rozpocząłtranskontynentalne przedsięwzięcie pod hasłem i Drive to Paris.10 wrześniadwa modele Hyundai i10 ruszyły w trasę liczącą 10 000 km z New Delhi doParyża.

 

Mocny Koreańczyk

Hyundai zaprezentował właśnie najświeższe dzieło swoichinżynierów. Silnik V6 o nazwie Lambda będzie pierwszą jednostką,która zadebiutuje w modelu Genesis Coupe. Motor oznaczony symbolem RSbędzie produkować 310 KM oraz moment obrotowy rzędu 360 Nm.

 

Dla kogo tytuł World Car of the Year 2010?

Ruszyła szósta edycja plebiscytu na światowy samochód roku.Znana jest już lista kandydatów do tytułu World Car of the Year 2010,którzy teraz poddawani będą intensywnym testom drogowym przez gronojurorów. Na zwycięzcę przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.Wyniki zostaną bowiem ogłoszone 1 kwietnia przyszłego roku podczas wystawysamochodowej w Nowym Jorku.

 
 
 
 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Genesis Coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017