Wyszukiwałeś:

Geneva X

Motor X

Show X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Geneva Motor Show

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wietrzne Renault

Coraz bliżej do jednych z najbardziej prestiżowych targówmotoryzacyjnych w Europie. Kolejną nowością, która pojawi się naGeneva Motor Show, będzie roadster Renault Wind.

 

Saab: Było lotnictwo, jest narciarstwo

Prototyp samochodu Aero X Saaba inspiracją dla nowej linii nart Salomona. Wskład nowej linii wchodzą cztery różne modele nart, a jej "flagowy" model,Aero X, oferuje nowe możliwości amatorom carvingu.

 

Historia targów w Genewie

Międzynarodowa wystawa samochodowa w Genewie (Salon International de l'Auto,Geneva Motor Show), organizowana przez Organisation Internationale desConstructeurs d'Automobiles, to jedna z najbardziej wyczekiwanych i obfitującaw największą liczbę premier tego typu impreza na Starym Kontynencie.

 

Skoda Yeti w polskich salonach jesienią

Wejście Yeti na rynek z pewnością wywoła poruszenie w segmencie SportUtility Vehicle. Cechy charakterystyczne najnowszej premiery bez wątpieniaprzyciągną uwagę klientów zainteresowanych samochodami segmentu SUV.

 

Siedem milionów od fuzji

Od momentu przejęcia koncernu Skoda Auto przez grupę Volkswagena w 1991 roku,czeski koncern wyprodukował już siedem milionów samochodów.

 

Dwa nowe modele Taty

Wprawdzie na początku roku oczy motoryzacyjnego świata skierowane są naDetroit, to również w pierwszych dniach stycznia odbywa się wystawa wNew Delhi. A tam swoje premiery miały dwa nowe modele Tata Motors - Aria orazVenture.

 

Tata Indica na sportowo

Na zbliżającej się wystawie samochodowej w Genewie sporo ciekawego będziesię działo na stoisku indyjskiej firmy Tata Motors. Jedną z atrakcji będziekoncepcyjny jeszcze model Tata Indica Vista Concept S.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Geneva Motor Show".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017