Wyszukiwałeś:

Getz

. Znaleziono 25 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Getz

Spróbuj też wyszukać: getz hyundai picanto getz 1 3

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 25 wszystkich):

Nowy Getz w sprzedaży

Zaledwie dwa miesiące po światowej premierze i u nas pojawił się wsprzedaży zmodernizowany Hyundai Getz.

 

Hyundai Getz:Rozsądny wybór

Koreańskie marki należą do najszybciej rozwijających się na europejskimrynku. Czy to wyłącznie efekt korzystnych cen, czy też może innych zalet?Postanowiliśmy przyjrzeć się pod tym kątem modelowi Hyundai Getz.

 

"Terenowy" Hyundai Getz

Od września w niemieckich salonach Hyundaia oferowany będzie model Getz wwersji "Cross". Nowy wariant auta będzie wyróżniał się przede wszystkimoffroadową stylistyką i nieco wyższą ceną.

 

Hyundai Getz w wersji Fan

W polskich salonach Hyundaia pojawiła się nowa wersja modelu Getz o nazwieFan. Ten najmniejszy w gamie koreańskiej marki model otrzymał specjalny pakietstylizacyjny.

 

Hyundai Getz Van wkrótce dostępny

Hyundai Motor Poland wprowadza 12 lutego 2007 do sprzedaży model Getz Van zhomologacją samochodu ciężarowego. Auto będzie oferowane w wersjidwumiejscowej, w której przedział bagażowy jest oddzielony przegrodą. Takprzygotowane auto spełnia warunki umożliwiające odliczenie podatku VAT przezprzedsiębiorców.

 

Nowości Hyundaia z rocznika 2007

Wśród gamy modelowej Hyundaia z rocznika 2007 pojawiły się trzy nowości:limitowana wersja Top-Line trzech modeli Atos, Getz i Accent; Sonata z nowymsilnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litra oraz dostawczy H-1 Van z nowymsilnikiem 2,5 litra CRDi.

 

Dni otwarte u Hyundaia

Hyundai Motor Poland organizuje w dniach 17-20 maja Dni Otwarte. W tym okresieobowiązuje oferta promocyjna na wybrane modele (Atos, Getz, Accent, Santa Fe),która będzie przedłużona aż do 31 maja.

 

Hyundai Getz: Skromny mieszczuch

Najsłabsze silniki, krótka lista wyposażenia standardowego to domenatych wersji, które mają przyciągać klientów przede wszystkimswoją niską ceną. Czy jednak zawsze warto skusić się na taką wersję? Podtym kątem przyjrzeliśmy się Hyundaiowi Getz 1,1 w podstawowej wersjiwyposażeniowej.

 
 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017