Wyszukiwałeś:

Gold X

Diesel X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Gold Diesel

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Ford Fusion: Mieszaniec

Każdy producent stara się stworzyć taki model, który zapoczątkowałbynową jakość. Tak było też z pewnością przy projektowaniu Forda Fusiona,którego określono jako miejskie auto dla aktywnych osób (UrbanActivity Vehicle).

 

"Złoty" diesel na Statoilu

Na ponad 100 stacjach w Polsce Statoil wprowadza nowe paliwo premium –DieselGold. Olej napędowy wzbogacony o uszlachetniacz ma pozwolić w lepszymutrzymaniu czystości i sprawności silników diesla.

 

Wątek na forum: Diesel czy benzyna - pomagamy wybrać

najtańszy diesel na naszym rynku - Tata Indica 1.4, z rabatem i pełnym ubezpieczeniem 31 tys. max 6.5 L w mieście, najtańsza benzyna - Fiat 600 1.1 ok. 23 tys. minimum 7 L zen

 

Czy warto kupić: Ford Focus II (2004-2008)

Tym razem przyglądamy się Fordowi Focusowi drugiej generacji przedface-liftingiem. Jest on kontynuatorem niemieckiego hitu z segmentu kompakt. Odpremiery minęło już parę dobrych lat, a jego ceny są korzystne dlaosób nie posiadających dużego budżetu na zakup samochodu.

 

Lancia Ypsilon już w sprzedaży

Lancia rozpoczęła przyjmowanie zamówień na nową Ypsilon, którabędzie produkowana w polskiej fabryce Fiata w Tychach.

 

Seria 1, czyli Delta po faceliftingu

W salonach sprzedaży Lancii w naszym kraju pojawił się model Delta pomodernizacji, dla odróżnienia nazwany seria 1. Poza zmianamistylistycznymi, wzbogaconym wyposażeniem w ofercie pojawił się także nowysilnik wysokoprężny.

 

Wątek na forum: "Martwy" diesel zimą? Sprawdź świece i paliwo

Chyba nie, bo po zatankowaniu w Bydgoszczy tego ich "cudownego" Diesel Gold nie było mowy o jeździe już przy minus 15 stopniach. Samochód nowy i sprawny, tankowany dotychczas tylko Statoil Diesel Gold - do czasu, po tej wpadce przeniosłam się do bardziej renomowanej konkurencji... Chociaż w ASO...

 

Fiat Powertrain Technologies: zero strat, defektów i wypadków

Fiat Powertrain Technologies w Bielsku – Białej jako jedyny w całymkoncernie jest na poziomie złotego medalu wg światowej klasyfikacjiorganizacji produkcji WCM (World Class Manufacturing).

 

Touareg z nowym Dieslem

Volkswagen odświeżył jeden ze swoich topowych modeli - Touarega. Wraz zliftingiem Niemcy pod maskę wsadzili nową jednostkę V6 TDI.

 

Czy warto kupić: Ford (Focus) C-Max I (2003-2010)

Zbudowany na tej samej płycie podłogowej, co debiutujący na rynku rokpóźniej Focus II, Ford C-Max pierwszej generacji to świetnepołączenie niewielkiego auta rodzinnego z właściwościami jezdnymi naniezłym poziomie. Szukając jednak używanego C-Maxa warto pamiętać ousterkach, jakie mogą występować w tym modelu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Gold Diesel".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017