Wyszukiwałeś:

Golf X

GTD X

Variant X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf GTD Variant

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Nowości A.D. 2013

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż, a niedługo potem Sylwester i nowy 2013rok. Wraz z nim nowe plany, marzenia, nadzieje... Dla tych, którzyplanują, marzą o zakupie nowego samochodu przygotowaliśmy listę nowości,które w nadchodzących dwunastu miesiącach zadebiutują w polskichsalonach sprzedaży. A wśród nich wiele naprawdę ciekawych modeli...

 

Volkswagen Golf: Kombi po raz siódmy

W Szwajcarii Volkswagen chwalił się nie tylko szprotowymi odmianami najnowszej generacji Golfa, ale i zdobyciem tegorocznej nagrody Car of theYear. Na stoisku koncernu z Wolfsburga można było podziwiać również mniej huczną premierę w postaci Golfa Varianta.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Volkswagen Golf GTD teraz w nadwoziu kombi

Kolejny model pojawia się w gamie Volkswagena. Niemcy zaprezentowali Golfa"Gran Turismo Diesel" w nadwoziu Variant. Czyli w skrócie - oto Golf GTD kombi.

 

Alltrack, GTD i R - trzy nowe Golfy kombi już w Polsce

Volkswagen uzupełnia ofertę Golfa o trzy ciekawe wersje w nadwoziu kombi.Teraz praktycznym kompaktem możemy jeździć w lekkim terenie, szybko ioszczędnie, albo... bardzo szybko.

 

Volkswagen Golf Variant Alltrack - nie tylko na piknik

Moda na "uterenowione" modele rozciąga się na coraz to nowe marki,modele i segmenty rynkowe. Teraz do gry o klienta, który chciałby byćwłaścicielem takiej "terenówki" włączył się Volkswagen zmodelem Golf.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf GTD Variant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017