Wyszukiwałeś:

Golf X

GTD X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf GTD

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Będzie Golf GTD

Latem do salonów sprzedaży Volkswagena trafi najmocniejsza wersjaszóstej generacji Golfa z silnikiem wysokoprężnym. Premiera światowaGolfa GTD już w przyszłym tygodniu na wystawie w Lipsku.

 

VW Golf GTD: 170 KM, 5,3 l./100 km za 106 tys. zł

Spektrum modeli Golfa poszerza się konsekwentnie. Volkswagen wprowadza dopolskich salonów najmocniejszą odmianę tego modelu z silnikiemwysokoprężnym, sygnowaną znakiem GTD.

 

Nowy Volkswagen Golf GTD zmierza do Genewy

184 KM i spalanie na poziomie 4.2 litra to parametry jakim będzie chwaliłsię nowy Volkswagen Golf GTD na salonie samochodowym w Genewie. Najnowszawersja niemieckiego kompaktu jest również najmocniejszym autem zoznaczeniem GTD jaki pojawił się do 1982 roku.

 

Możesz już zamawiać nowego Golfa GTI

W salonach Volkswagena w naszym kraju można już składać zamówienia nanajmocniejsze wersje siódmej generacji Golfa. Ceny? Od 107.390 za wersjęGTI i od 112.690 zł za GTD.

 

Volkswagen Golf GTD: Zainwestuj by oszczędzać

Projektanci, inżynierowie, a następnie specjaliści od marketingu dwoją sięi troją jak stworzyć samochód uniwersalny. Z jednej strony sportowy,ale oszczędny, mający do tego nienaganną prezencję. Ten model udowadnia, żemożna skorzystać na popularności legendy, być od niej droższym, alepozostawić niezłe wrażenie.

 

Volkswagen pokazuje elektrycznego Golfa GTE

Volkswagen w przeszłości dna GTI przeszczepił do auta z silnikiemwysokoprężnym. Wielu było wściekłych. Ciekawe co powiedzą na ten zabieg?Przedstawiamy Golfa GTE.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnaokreślić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Volkswagen Golf GTD teraz w nadwoziu kombi

Kolejny model pojawia się w gamie Volkswagena. Niemcy zaprezentowali Golfa"Gran Turismo Diesel" w nadwoziu Variant. Czyli w skrócie - oto Golf GTD kombi.

 

Premiera: Volkswagen Golf GTE

Czasy, gdy ekologia i sport funkcjonowały po dwóch stronachnieprzerwalnej granicy już dawno minęły. Gdy Volkswagen w 1976 rokuprzedstawił pierwsze GTI nikt nie myślał, że pojawi się wersja ekologicznaz dodatkowym silnikiem elektrycznym. Błąd, ten samochód już jest.

 

Alltrack, GTD i R - trzy nowe Golfy kombi już w Polsce

Volkswagen uzupełnia ofertę Golfa o trzy ciekawe wersje w nadwoziu kombi.Teraz praktycznym kompaktem możemy jeździć w lekkim terenie, szybko ioszczędnie, albo... bardzo szybko.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf GTD".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017