Wyszukiwałeś:

Golf X

GTI X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf GTI

Spróbuj też wyszukać: golf VI gti Golf iii golf VI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

30 koni więcej na 30-lecie

Kilka dni temu podczas obchodów trzydziestolecia modelu GTI oraz rekordowegodnia Golfa zaprezentowano nową wersję tej sportowej odmiany samochodu. ModelVolkswagen Golf GTI Edition 30 zobaczyły tysiące widzów, którzy przybyli doGelsenkirchen.

 

Urodzinowy Golf

Nowa odsłona modelu Volkswagen Golf GTI na pewno wywoła niemałe zamieszanie wsegmencie sportowych hatchbacków. Niedawno pojawiły się kolejne detale natemat nadchodzącej wersji urodzinowej o nazwie 'Edition 30 '.

 

650-konny Golf!

Jeszcze nigdy Volkswagen Golf GTI nie był tak mocny, tak szybki i tak szeroki.Prawdziwie wyścigowe auto przygotowali dla swoich fanów inżynierowieVolkswagena. Pod maską Golfa GTI W12 znalazł się silnik o mocy aż 650 konimechanicznych.

 

Golf Pirelli powróci

Włoska stylistyka i niemiecka technologia - taka kombinacja zawsze wróżyładobrze, szczególnie jeśli mowa o branży motoryzacyjnej. Czy Volkswagen GolfGTI Pirelli, który pojawi się na rynku ponownie po 25 latach, będzierównież ucieleśnieniem sukcesu?

 

Golf GT Sport

Volkswagen połączy dwie oferowane obecnie wersje Golfa - GT oraz Sport w jedenmodel - Golf GT Sport. Auto to ma być namiastką sportowego Golfa GTI.

 

Polska Premiera Golfa Pirelli

Na polskich drogach pojawi się pierwszy egzemplarz limitowanej serii Golfa GTI.Polska premiera 230-konnego Volkswagena, sygnowanego logiem Pirelli jestzwiązana z wręczeniem nagród w zimowej promocji opon Pirelli.

 

Golf GTI jeszcze jako koncept

Mimo iż na paryskiej wystawie po raz pierwszy publicznie zaprezentowanoszóstą generację Volkswagena Golfa, nie mniejszym zainteresowaniemcieszył się nowy Golf GTI. Choć już wiosną pojawi się w sprzedaży, to nastoisku Volkswagena prezentowano tylko wersje studyjne.

 

Szósta generacja emocji + [VIDEO]

GTI. Te trzy literki wystarczą 1,7 milionom klientów, którzyprzez 34 lata budowali legendę gorącego hatchbacka z Wolfsburga. Na polskimrynku zadebiutowała właśnie szósta generacja Golfa GTI, składającahołd pierwszej. Ten kawałek historii można będzie mieć już za 97.540złotych.

 

VW Golf GTD: 170 KM, 5,3 l./100 km za 106 tys. zł

Spektrum modeli Golfa poszerza się konsekwentnie. Volkswagen wprowadza dopolskich salonów najmocniejszą odmianę tego modelu z silnikiemwysokoprężnym, sygnowaną znakiem GTD.

 

Sportowe Golfy z diodami LED

Volkswagen jako pierwszy producent wprowadza do klasy kompaktów tylnereflektory wykonane w technologii LED. W mocny sportowym Golfie R są one nawyposażeniu standardowym, zaś w wersjach GTI i GTD dostępne jako opcja.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf GTI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017