Wyszukiwałeś:

Golf X

GTI X

. Znaleziono 244 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf GTI

Spróbuj też wyszukać: golf VI gti Golf iii golf VI

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 244 wszystkich):

35 lat Golfa GTI

35. urodziny Golfa GTI zainspirowały Volkswagena do stworzenia specjalnego,jubileuszowego modelu – Edition 35. Samochody z tej serii będzie możnazamawiać w Polsce pod koniec tego roku.

 

Są już ceny specjalnego Golfa GTI

Volkswagen nie tak dawno zaprezentował wersję Golfa GTI Edition 35, októrej pisaliśmy jakiś czas temu, przygotowaną specjalnie z okazjipremiery pierwszego modelu w 1976 roku, od czego minęło już 35 lat.

 

Golf GTI: Czy w Genewie zobaczymy wersję cabrio

Podczas czerwcowej imprezy w Wörthersee gdzie została pokazana koncepcyjnawersja Golfa GTI w wersji z otwartym dachem. Dziś pojawiają się informacje,że wersja produkcyjna zostanie pokazana na zbliżających się targach wGenewie.

 

Golf GTI zrzuca dach

Volkswagen zaprezentował właśnie model, który będzie premierą najego stoisku podczas salonu samochodowego w Genewie. Tym autem będzie Golf GTI w wersji Cabrio.

 

Volkswagen Golf GTI oficjalnie

Najnowsza generacja Volkswagena Golfa GTI została oficjalnie odsłonięta i zmierza na targi do Genewy, gdzie dumnie będzie prezentowana wraz z GolfemGTD. GTI dostępny będzie w dwóch wariantach mocy.

 

Golf GTI już niebawem

Po premierze nowej, siódmej generacji Volkswagena Golfa wiadomo było,że tylko kwestią czasu pozostaje, kiedy do oferty dołączy najgorętszaodmiana kompaktowego Golfa. Chwila ta zbliża się szybkimi krokami, właśnierozpoczęto produkcję Golfa GTI.

 

Volkswagen zapowiada 503-konnego Golf GTI

Na startującej dziś imprezie tuningowej Wörthersee Volkswagen oboknowego Golfa GTI zaprezentuje koncepcyjny model Deisgn Vision GTI. Cecha charakterystyczna studyjnego modelu jest jedna - moc 503 KM!

 

2250 W i Volkswagen Golf GTI Cabrio

Podczas trwającej do 12 maja imprezy tuningowej Wörthersee pokazanospecjalnie zmodyfikowaną wersję Golfa GTI z odkrytym dachem. Studyjny modelAustria przygotowany został przez ekipę złożoną z młodychpasjonatów.

 

Volkswagen Golf GTI vs. Ford Focus ST

Trudno jest zorganizować ceikawy pojedynek. Przekonać do walki dwóchtopowych zawodników nie jest łatwo i to nie tylko w boksie. Nam udałosię do walki namówić dwóch niemiecki przedstawicieli segmentusportowych kompaktów: Focusa ST oraz Golfa GTI. Czy nasz pojedynekzakończy się knock outem?

 

503KM Volkswagenie Golfie GTI

Słynny hot hatch z turbodoładowanym, sześciocylindrowym silnikiem o mocy ponad 500KM, napędem 4x4 i spektakularnym body kitem. Możesz nim jeździć naokrągło, ale na pewno go nie kupisz. Oto Golf GTI Supersport Vision GranTurismo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf GTI".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017