Wyszukiwałeś:

Golf X

IV X

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf IV

Spróbuj też wyszukać: golf 4 golf golf IV 1 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Nowy projektant KIA

Wraz z początkiem września w dziale projektowym koncernu KIA stery przejmiePeter Schreyer. Dotychczas był to główny projektant VW oraz Audi. Po razpierwszy w nowej firmie zaprezentuje się podczas wrześniowego salonusamochodowego w Paryżu.

 

Jeśli używany to...oczywiście Volkswagen

Decydując się na zakup samochodu używanego, jako jedną z pierwszych decyzji,którą musimy podjąć, jest wybór marki. Bardzo bogata ofertarynku aut używanych sprawia, że wybór nie należy do łatwych. Okazujesię jednak, iż większość poszukujących kieruje swój wzrok wpierwszej kolejności ku samochodom marki Volkswagen.

 

Jakie używane były na topie w 2007 r.?

Ubiegły rok przyniósł dalszy niezwykle dynamiczny rozwój rynkusamochodów używanych, napędzany przez wciąż wysoki poziom„importu” aut spoza Polski. Jak wynika ze statystyk serwisu GEpardnie zmienia się natomiast przedmiot zainteresowania naszych rodaków,wciąż największym zainteresowaniem cieszą się auta niemieckie,głównie Volkswageny.

 

Auta z 2004 - najchętniej poszukiwane

Auta używane z 2004 roku cieszą się obecnie największą popularnościąwśród Internautów poszukujących dla siebie samochodu używanegow serwisie GEpard.

 

Popularne roczne Calibry

Kolejny raz statystyki serwisu GEpard potwierdzają, iż nasi rodacy poszukującdla siebie używanego samochodu w pierwszej kolejności kierują się w stronęVolkswagena i Opla. Jeśli jednak są zdecydowani na młodsze roczniki, to jużwybór staje się dużo bardziej zróżnicowany.

 

VW Golf – premiera szóstej generacji

Najważniejszym wydarzeniem na paryskim stoisku Volkswagena była premieraszóstej generacji Golfa. Jego nadwozie zostało od nowa zaprojektowane.

 

VW Golf: Druga generacja była najlepsza

Najlepszy Volkswagen Golf wszech czasów, to Golf drugiej generacji,który pojawił się na rynku w 1983 roku. Przynajmniej tak sądząużytkownicy zagranicznego portalu społecznościowego Motor Talk. Wprzeprowadzonej wśród internautów ankiecie 1/3 z nich (ok. 4600osób) wskazała właśnie na tą właśnie serię kompaktowegobestsellera koncernu z Wolfsburga.

 

Nowa Astra tańsza od Golfa

Podczas prezentacji nowej generacji Opla Astry na wystawie we Frankfurcie prezesfirmy, Carl-Peter Forster, zdradził pierwsze szczegóły co do cenymodelu. Ma być taniej niż w przypadku największego rywala, czyli Golfa VI.

 

Końcówka roku dla Astry IV

Drugi miesiąc z rzędu Opel Astra czwartej generacji zwyciężył w rankingunajbardziej popularnych modeli Top Ten mojeauto.pl, potwierdzając tym samym,iż zwycięstwo niejako w debiucie rynkowym nie było dziełem przypadku orazże przyszły rok na polskim rynku może należeć właśnie do tego modelu.

 

Sprzedam: Volkswagen Golf IV 5 DRZWI -KLIMATR -ZNAKOMITY ! 2003

Ogłoszenie sprzedaży auta używanego:
hatchback czarny diesel 1.9 101 105000 28900PLN

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf IV".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017