Wyszukiwałeś:

Golf X

Plus X

. Znaleziono 180 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf Plus

Spróbuj też wyszukać: golf plus wymiary volkswagen golf plus golf plus spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 180 wszystkich):

Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

Volkswagen Golf Plus to nie jest typowy minivan zbudowany na bazie modelukompaktowego, jaki dość często jest oferowany przez różne koncerny.Takim autem w gamie niemieckiej marki jest bowiem Touran.

 

Volkswagen zmniejsza produkcję Golfa

Niemiecki Volkswagen zmniejszy w tym roku produkcję modeli Golf i Golf Plus. Zfabryki z Wolfsburga wyjedzie około 10 tys. aut mniej mimo, że takich zmiannie planowano na rok 2006.

 

Golf, Golf Plus i Touran z usterkami

Tym razem akcją serwisową zostaną objęte trzy modele marki Volkswagen -Golf, Golf Plus oraz Touran - wyposażone w silniki wysokoprężne 2.0 TDI zmanualną sześciobiegową skrzynią biegów.

 

7-biegowy Golf

Volkswagen wprowadza po raz pierwszy do sprzedaży siedmiobiegową skrzynięDSG. Na początku będzie ona dostępna w Golfie oraz Golfie Plus w wersjach zsilnikiem 1,4 TSI (122 KM) oraz 1,9 TDI.

 

Volkswagen Golf Plus Cross: Pozorant

Wygląd plus słówko "Cross" w nazwie bohatera naszego testumogłyby wskazywać, iż mamy do czynienia z kolejnym przedstawicielem segmentumałych SUV-ów bądź przynajmniej crossoverów. Czy tak jestjednak w rzeczywistości? Czy tym autem możemy bez obaw zjechać z utwardzonejdrogi?

 

Nowy Golf Plus

Choć wystawa w Bolonii nie należy do ścisłej czołówki tego typuimprez w Europie, to nie brak na niej nawet światowych premier. Volkswagen naprzykład zaprezentował we Włoszech aż trzy swoje nowości, w tym nowegoGolfa Plus.

 

Pierwsza jazda: Volkswagen Golf Plus

Po ubiegłorocznej premierze nowej, szóstej już generacji najbardziejpopularnego modelu na Starym Kontynencie, przyszedł teraz czas na odświeżenieGolfa Plus. Podobnie jak w przypadku hatchbacka, nie ma mowy tu o jakichśdiametralnych zmianach, a właściwie jedynie o kosmetycznych modyfikacjach.

 

Wątek na forum: Volkswagen Golf Plus: Mini minivan

Golf jest najlepszy, nawet Astra, Focus, Civic i Mazda 3 muszą uznać jego wyższość !! ~Golf jest the best !

 

Wątek na forum: Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

fajny golfik plus tylko troche drogi jak na nasze zarobki ja wole golfa v jest tanszy wiem miejszy ale na 2 osby i pieska nie duzego rasy pinczer starczy golf plus to jusz auto rodzine dla 2 plus 3 nawet i niewielkiego pieska.ale te golfy sie sprzedajo chcialem kupic golfa v z 2006 w promoc...

 

Sportsvan w miejsce Golfa Plus

W połowie przyszłego roku rodzina Golfa powiększy się o kompaktowegominivana. Pierwszą zapowiedź tego auta będziemy mogli zobaczyć narozpoczynającej się już jutro wystawie samochodowej we Frankfurcie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf Plus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017