Wyszukiwałeś:

Golf X

R X

Cabriolet X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf R Cabriolet

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

 

VW Eos i Golf: Co dwa cabrio, to nie jeden

Od dłuższego czasu Volkswagen Eos sam bronił barw niemieckiego producenta wr>klasie kabrioletów. Niedawno jednak nadjechały posiłki. I to nie byler>jakie. W ofercie marki z Wolfsburga pojawił się nowy Golf Cabrio, któryr>tak naprawdę jazdę "topless" oferował już ponad 30 lat temu!

 

Najlepszy silnik 2012 to...

...to nowa wciąż jednostka napędowa, która została skonstruowanar>przez jednego z największych graczy na rynku. Jeszce chwilę potrzymam Was wr>niepewności. Oto zwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year. Otor>zwycięzcy plebiscytu International Engine of the Year 2012.

 

Golf R Cabriolet najmocniejszy w historii

Producent aut z Wolfsburga przedstawił oficjalnie swój najnowszy model, r>który jest zarazem najszybszym kabrioletem jaki kiedykolwiek powstał w r>Volkswagenie.

 
 
 

Czapki z głów! - nowości cabrio 2013

Już długo entuzjaści jazdy z wiatrem we włosach, nie mieli tak długiegor>okresu wyczekiwania na upragnioną, słoneczną pogodę. Ale wiosna, choćr>jeszcze nieśmiałym tempem, nadchodzi. Sprawdzamy jakie nowościr>kabrioletów przygotowali na ten sezon producenci.

 

Te nowości pojawią się w 2014 roku

mijających dwunastu miesięcy, ale i odpowiedni moment, by spojrzeć uważnier>na tę najbliższą przyszłość. A w tej czeka nas kilkadziesiąt premierr>całkowicie nowych bądź gruntownie zmodernizowanych modeli. Zapraszamy dor>krótkiej wędrówki po najciekawszych nowościach 2014 roku, jakier>spróbują podbić polski rynek aut nowych.

 

Przyszykowali na ten rok aż 30 premier

Ubiegły rok był niezwykle udany dla Grupy Volkswagena na polskim rynku. Prawier>jedna czwarta udziału w rynku, Skoda najpopularniejszą marką, Volkswagen nar>trzeciej pozycji i powrót po perturbacjach marki Seat. Było nieźle, aler>w tym roku ma być jeszcze lepiej. A to za sprawą m.in. aż 30 nowościr>łącznie wszystkich marek.

 

Golf ma już 40 lat!

Lata lecą, a sylwetka stała się ponadczasowa. Tak, śmiało możnar>określić kompaktowego Volkswagena. Golf właśnie skończył 40 lat.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf R Cabriolet".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017