Wyszukiwałeś:

Golf X

R X

Variant X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf R Variant

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

300-konny Passat

30 listopada rozpoczynają się targi Essen Motorshow, a wraz z nimi po razr>pierwszy zaprezentowany zostanie Volkswagen Passat R36, najmocniejszy Passat wr>historii.

 

Nowości 2008 roku

Zbliża się kolejny, 2008 już rok, a wraz z nim wiele nowego. Także i wr>motoryzacji, gdzie w ciągu najbliższych 12 miesięcy na rynku pojawi sięr>wiele nowości. Poniżej prezentujemy, co nas czeka, a także kiedy możemyr>oczekiwać, że dana nowość trafi do sprzedaży.

 

VW Golf Variant 4x4

Volkswagen wprowadził do sprzedaży Golfa Varianta ze stałym napędem nar>wszystkie koła. System 4Motion będzie występował w parze z turbodieslem or>mocy 105 KM. Ceny czteronapędowej wersji zaczynają się od 91 940 zł.

 

Ford, Honda i VW informują o awariach

Ford Transit, Honda Legend oraz modele Volkswagena - Jetta i Golf Variantr>zostały objęte w ostatnim czasie w Polsce akcjami serwisowymi. To pierwszyr>przypadek tak dużej liczby defektów samochodów różnychr>marek w jednym czasie zgłoszonych do UOKiK w tym roku .

 

Volkswagen Golf Variant

Na rynku niemieckim jest wzorem auta firmowego i znajdziemy go w setkach flot. Ur>nas też by był, ale najczęściej spotykamy go w polskich oddziałachr>niemieckich firm. Największy w historii Golf Variant ma mnóstwo zalet ir>tylko dwie wady.

 

Volkswageny BlueMotion już w Polsce

W polskich salonach Volkswagena można zamawiać już ekologiczne i oszczędner>wersje BlueMotion. Na początku dostępne są Golf Variant, Jetta oraz Passatr>(także kombi), a wkrótce do oferty dołączą Golf VI oraz Touran.

 

Oto nowy Golf Variant, czyli kombi

Volkswagen ujawnił właśnie pierwsze informacje na temat Golfa szóstejr>generacji w wersji Variant (kombi). Auto w sprzedaży pojawi się jesienią, ar>ceny na rynku niemieckim zaczynać się będą od 18.500 euro.

 

Najmniej trują...

Niemiecki automobilklub VCD (Verkehrsclub Deutschland) opublikował już po razr>dwudziesty ranking najbardziej ekologicznych modeli, jakie są dostępne wr>sprzedaży na niemieckim rynku. Po raz czwarty w historii triumfowała Toyotar>Prius.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to nier>byłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większar>przestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,r>który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cor>jakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie Volkswagenr>Golf VI w wersji Variant.

 

Volkswagen wprowadza silniki 1.2 TSI

W polskich salonach Volkswagena dostępne są już modele z nową jednostkąr>benzynową 1.2 TSI dysponującą mocą 105 KM. Najmniejszy silnik z rodziny TSIr>można zamawiać w modelach Polo, Golf, Golf Plus i Golf Variant.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf R Variant".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017