Wyszukiwałeś:

Golf X

R X

. Znaleziono 121 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Golf R

Spróbuj też wyszukać: golf VI GOLF II golf r cena

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 121 wszystkich):

Volkswagen Golf Plus: Więcej niż Golf

Volkswagen Golf Plus to nie jest typowy minivan zbudowany na bazie modelur>kompaktowego, jaki dość często jest oferowany przez różne koncerny.r>Takim autem w gamie niemieckiej marki jest bowiem Touran.

 

Golf, Golf Plus i Touran z usterkami

Tym razem akcją serwisową zostaną objęte trzy modele marki Volkswagen -r>Golf, Golf Plus oraz Touran - wyposażone w silniki wysokoprężne 2.0 TDI zr>manualną sześciobiegową skrzynią biegów.

 

Golf Pirelli powróci

Włoska stylistyka i niemiecka technologia - taka kombinacja zawsze wróżyłar>dobrze, szczególnie jeśli mowa o branży motoryzacyjnej. Czy Volkswagen Golfr>GTI Pirelli, który pojawi się na rynku ponownie po 25 latach, będzier>również ucieleśnieniem sukcesu?

 

Volkswagen Golf Variant

Na rynku niemieckim jest wzorem auta firmowego i znajdziemy go w setkach flot. Ur>nas też by był, ale najczęściej spotykamy go w polskich oddziałachr>niemieckich firm. Największy w historii Golf Variant ma mnóstwo zalet ir>tylko dwie wady.

 

Golf GTI jeszcze jako koncept

Mimo iż na paryskiej wystawie po raz pierwszy publicznie zaprezentowanor>szóstą generację Volkswagena Golfa, nie mniejszym zainteresowaniemr>cieszył się nowy Golf GTI. Choć już wiosną pojawi się w sprzedaży, to nar>stoisku Volkswagena prezentowano tylko wersje studyjne.

 

Volkswagen Golf po raz szósty + [VIDEO]

Bez wątpienia Volkswagen Golf to kawał motoryzacyjnej historii nar>kółkach. Od 1974 roku, kiedy po raz pierwszy na europejskim rynkur>pojawił się ten kompakt, aż do teraz wyprodukowano 26 milionówr>egzemplarzy. Dla jednych osób był on początkiem motoryzacyjnejr>przygody, inni pokonywali nim setki tysiące kilometrów. Szóstar>generacja debiutuje właśnie teraz i tak jak każda poprzednia - przynosi nower>zmiany.

 

Golf, Fiesta czy iQ?

Po jednym przedstawicielu z segmentu mini, małych oraz kompaktowych autr>zakwalifikowało się do finałowej rundy konkursu o tytuł World Car of ther>Year. Poza główną kategorią poznaliśmy również trójkir>finalistów w pozostałych trzech kategoriach.

 

Volkswagen Golf VI: Szóste wcielenie sukcesu

Skoro coś jest dobre, to po co to zmieniać. Taka myśl zapewne towarzyszyłar>projektantom Volkswagena podczas tworzenia szóstej już generacjir>najbardziej popularnego modelu wśród Europejczyków. Dlatego teżr>nie powinno dziwić, iż Golf VI to w zasadzie ulepszona wersja poprzednika,r>niż jakaś bardziej radykalna zmiana.

 

Golf z wielkim bagażnikiem

Choć może nie stanowi bardzo dużego udziału w łącznej sprzedaży, to nier>byłoby tak wielkiego sukcesu Golfa bez wersji kombi (Variant). Większar>przestrzeń bagażowa, jedna z największych w tym segmencie, to atut,r>który jest szczególnie ważny dla osób przewożących cor>jakiś czas większą ilość bagażu. Do Polski wjechał właśnie Volkswagenr>Golf VI w wersji Variant.

 

Spo'R'towe Volkswageny już w Polsce

Sportowe wersje R Golfa i Scirocco dostępne są już w ofercie polskichr>salonów Volkswagena. Ceny? Dość at'R'akcyjne.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Golf R".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017